Today.ua

ТОП-3 найрідкісніших окрасів кішок

Кішки можуть демонструвати на радість господарям шерсть найрізноманітніших відтінків - червону, золотисту, димчасто-білу, але присутні і рідкісні «забарвлення».

Цинамон

Дослівний переклад цього забарвлення - «кориця». Йдеться про рудувато-коричневий відтінок, що легко відрізняється від коричнево-шоколадного. Якщо милуватися носом і подушечками лап таких кішок, помітите рожево-коричневий. Але ось у кішок темнішого кольору ці частинки тіла часто будуть у тон шерсті. Як з'явилися кішки із забарвленням цинамон? Цим довго займалися фелінологи. Насолоджуватися відповідним відтінком можна тільки серед кішок породи «британці».

Ліловий окрас

Рожево-фіолетовий відтінок має підвиди: ізабелловий - найсвітліший, лавандовий - більш холодний і ліловий - теплий колір з невеликою «сивиною». «На носі» такої кішки і «подушечках її лап» - блідо-фіолетовий. Саме якщо виконано цю умову - окрас вважають «таким, що відбувся». Породи кішок з такою шерстю - це «британці» і «орієнтальні кішки».

Плямистий окрас

Варіації такого забарвлення - сріблястий, бронзовий, димчастий. У сріблястої кішки буде світло-сіра шерсть із малюнком з невеликих темних кіл. У бронзової - темно-коричнева на спині та лапах і кремово-світла на животі. У димчастої - чорна шерсть з сріблястим підшерстям, на якій майже не видно плям. Породи, що володіють такою «візитною карткою» - «єгипетські мау» і «бенгальські» кішки.

До слова, є ще один схожий рідкісний окрас - черепаховий мармуровий. Він може відливати блакитним або шоколадним.

Нагадаємо, серед найменших кішок у світі - скіф-тай-дон, кінкалоу, мінскін.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ