ТОП-3 наймодніші зачіски з обручем для волосся

Жінки люблять, щоб у них була модна зачіска, використовуючи для цього різні аксесуари. Одним з найпопулярніших вважається обруч для волосся. З його допомогою можливо реалізувати кілька стильних ідей з волоссям.

ТОП-3 наймодніші зачіски з обручем для волосся - today.ua

Представниці прекрасної статі заслужено вважають волосся основним елементом своєї краси, а гарна зачіска - запорука гарного настрою. Вони обожнюють збирати волосся в пучки, заплітати в коси або укладати якимось іншим чином. Обруч не тільки допомагає фіксувати волосся, але і є повноцінною прикрасою для голови. Вивчивши прості та швидкі способи створення зачісок з даним виробом, можна нескінченно експериментувати з різноманітними модними луками.

Грецька зачіска з обідком

ТОП-3 наймодніші зачіски з обручем для волосся

Грецька зачіска отримала таку назву тому, що першими, хто став збирати волосся подібним чином, були гречанки. Укладання підходить для рівного і хвилястого волосся середньої та великої довжини. Зробити її досить просто, хоча перший раз, можливо, доведеться трохи повозитися.

Коса з обручем

ТОП-3 наймодніші зачіски з обручем для волосся

Відмінним рішенням інколи буде зачіска - коса, а прикраса заплетених в косу волосся - ошатний ободок. Для цього волосся розчісується, потім розділяються на 3 пучка і заплітається у вигляді коси. В останню чергу на голову надівається обруч. Потрібно, щоб виріб знаходилося приблизно посередині чола, оскільки така зачіска виходить найбільш ефектною.

Обруч на розпущеному волоссі

ТОП-3 наймодніші зачіски з обручем для волосся

Дуже добре виглядає обруч, яким прикрашена така зачіска, як розпущені локони або хвилі. Створити її дуже просто. Треба накрутити пасма на бігуді або завити їх плойкою, потім надіти аксесуар на голову так, щоб він розташовувався на маківці.

Нагадаємо, нещодавно повідомлялося про те, яка ідеальна зачіска за знаком Зодіаку.

 

ДЖЕРЕЛОsm-news.ru