Тест на уважність: знайдіть кота на траві за 30 секунд

Ви любите котиків? Навіть якщо ви їх дуже любите, це не говорить про те, що ви легко і швидко виявите кота, який причаївся на фото. Нахабна руда морда всілася на самому видному місці, але тільки двоє людей з 15 справляються з цим завданням за півхвилини.

Тест на уважність: знайдіть кота на траві за 30 секунд - today.ua

Тест на уважність: знайдіть кота на траві за 30 секунд

Ще трьом людям потрібно трохи більше хвилини, решта ж і зовсім котика не помічають, ну, хіба що після того, як подивляться правильну відповідь. Щоб перевірити власну уважність, а заодно – гостроту зору, засічіть час і активуйте пункт «пошук». Після того, як ви знайдете тварину, звіртеся з правильною відповіддю.

Якщо хвилини невблаганно цокають, а ви так і не знайшли пропажу, даємо підказку. Вона сидить на траві, ближче до правого верхнього кута знімка. Здаєтесь? Ось вірна відповідь.

Зазначимо, що з тестами на уважність жінки справляються гірше. Представники сильної статі за своєю природою здатні точніше фокусувати погляд. Прекрасні дами дивляться більш панорамно, розсіяно. А знаєте чому? Тому що чоловіки – мисливці. З давніх часів вони змушені були шукати здобич у степах, лісах і чагарниках. Жінки ж у давнину просто дивилися по сторонам, щоб не попастися в лапи хижаків.

Тест на уважність: знайдіть кота на траві за 30 секунд

Хочете пройти ще один тест на уважність? Тоді знайдіть оленя. Ця задача – теж не найлегша.