Тест на уважність: в кімнаті сховалася собака, знайдіть її за 10 секунд

Хочете потренувати свої очі і перевірити свою здатність концентрувати увагу? Тоді пропонуємо вам знайти в кімнаті симпатичну собаку, пройшовши цікавий тест.

Тест на уважність: в кімнаті сховалася собака, знайдіть її за 10 секунд - today.ua

Домашні улюбленці іноді нас так дивують своїми здібностями грати в хованки, що охоплює мимовільна біла заздрість: і чому ми так не вміємо? Наші вихованці можуть зливатися з предметами обстановки і спостерігати за всім, що відбувається, залишаючись невидимими. У такі моменти дуже важливо випадково не наступити на них або не лягти.

Тест на уважність: в кімнаті сховалася собака, знайдіть її за 10 секунд

На цій фотографії присутня собака, причому, знаходиться вона на самому видному місці. Виявити її можна дуже легко, так як тварина відрізняється зовсім не маленькими розмірами: на таку вже точно не наступиш. Якщо ви придивіться уважніше, то побачите її за лічені секунди. Деякі справляються з цим завданням на «раз-два».

Якщо ви, все-таки, здаєтеся, то подивитеся на правильну відповідь. Песик явно любить тепло і м'які поверхні. Можна тільки уявити собі, яких зусиль господарям варто підтримувати чистоту, коли пухнастий «дитина» повертається з прогулянки!

Тест на уважність: в кімнаті сховалася собака, знайдіть її за 10 секунд

А хочете пройти ще один подібний тест? Тоді знайдіть кота на траві! Попереджаємо, що зробити це буде не так просто, як у випадку з білосніжною собакою.