Валюха зі “Сватів” не змогла стримати почуттів, що прорвалися: “Я іншого Івана не хотіла б”

Валюха зі "Сватів" не змогла стримати почуттів, що прорвалися: "Я іншого Івана не хотіла б" - today.ua

Серіал “Свати” став для актриси Тетяни Кравченко не лише місцем, де вона може поділитися своїм талантом із мільйонами глядачів, але й порятунком від самотності. Так, нещодавно у Мережі з’явився фрагмент інтерв’ю актриси, де вона розповідає про свої почуття до партнера по стрічці Федору Добронравову.

Харизматичний і по-справжньому інтелігентний Федір так полонив актрису, що вона на якийсь час знову відчула себе жінкою, здатною на найглибші почуття. Адже після двох невдалих шлюбів Тетяна вирішила поставити хрест на відносинах з чоловіками і довгий час дотримувалася цього табу. І тут Федір, який виконує в “Сватах” роль її екранного чоловіка Івана Будька, сколихнув у ній забуті відчуття.

“Я не знаю, я іншого Івана не хотіла би”, – зізнається актриса в інтерв’ю.

Крім того, вона додала, що ні про що не шкодує. Втім, те, про що вона не шкодує, залишилося за кадром. Можна лише здогадуватися, про що йшлося. Однак у цей момент на обличчі жінки читалася така гама почуттів, що весь її багаторічний акторський досвід не допоміг їй зобразити маску байдужості. Крім того, Тетяна Кравченко додала, що зараз, під час зйомок “Сватів”, вона живе повним життям, виплескуючи усі почуття на свого екранного “чоловіка”.

“У мене, слава Богу, робота є і все виливаю на Федора. На свого партнера. Все йому дістається зараз в кіно”, – розповіла актриса.

Захоплений своєю партнеркою по серіалу і сам Федір Добронравов. Чоловік ще в молодості зумів створити міцну сім’ю і цілком щасливий у своєму шлюбі. Тому ні про які знімальні інтрижки між акторами навіть не йдеться. Просто Добронравов віддає належне своїй партнерці у “Сватах”, і хоча про це не говорить конкретно, та, очевидно, і він іншої Валюхи у цьому фільмі теж не бачить.

“З нею чудово. Вона прекрасна людина, чудова актриса”, – стримано, але тепло відгукнувся про свою партнерку Добронравов.

А сама Тетяна Кравченко, яка бачила на своєму акторському віку різних колег, збентежена трепетним ставленням Добронравова до своїх партнерів по зйомках.

“Ніхто не лізе в кадр, не відштовхує ліктем, цього немає. Навпаки, розверне ще тебе, стежить в камеру, щоби краще кадр був, щоб ти краще була. Ну що ти, це ж дорогого вартує”, – зізналася актриса.

Нагадаємо, режисер “Сватів” Андрій Яковлєв зробив заяву, яка, звичайно, засмутить багатьох акторів, зайнятих у зйомках серіалу: ймовірно, сьомий сезон серіалу стане останнім.

Україну накриють дощі: період потепління зміниться різким погіршенням погоди
Як і попереджали українські синоптики, весна 2020 принесе з собою "погодні гойдалки". Морози до -7, сніг і ожеледиця, тепло до +19, зміняться штормовим вітром і дощами....
Свята 2 квітня: в день Фотинії Самарянки молилися про дарування здоров’я
Православні християни 2 квітня вшановують великомученицю Фотинію Самарянку. Вона була тією самою самарянкою, з якою Спаситель розмовляв біля криниці Якова (Ін. 4, 5 – 42)....
Гороскоп на 2 квітня від Павла Глоби: що приготував цей четвер у самоізоляції для всіх знаків Зодіаку
Гороскоп на четвер, 2 квітня 2020 року, обіцяє гарний день для тих, хто воліє планувати своє майбутнє і передбачати можливі варіанти. Цей день буде ідеальним...
Актриса серіалу “Свати” Анна Кошмал розповіла, чим пожертвувала заради ролі
Серіал “Свати”, зйомки якого знову зупинилися на невизначений час, приніс акторам, що зіграли головні ролі, всенародну любов і небачену популярність, однак і від них взамін...
Фен-шуй проти хвороб: 5 способів залучити здоров’я та гарне самопочуття
Відновити енергетику свого житла, залучити здоров’я, як фізичне, так і психічне, допоможуть найпростіші 5 правил фен-шуй. 1. Сектор здоров’я знаходиться в самому центрі будь-якого житла....