Лера Кудрявцева зізналася, що вживала наркотики: “Кожен день думала, що помираю“

Лєра Кудрявцева погодилася взяти участь в ютуб-шоу "Альона, блін!", аби відверто розповісти про все, що з нею відбувається. Через нашумілу минулорічну історію з її грудними імплантами телеведуча стала об'єктом пильної уваги любителів смажених фактів.

Лера Кудрявцева зізналася, що вживала наркотики: “Кожен день думала, що помираю“ - today.ua

У ЗМІ почали препарувати її особисте життя та зовнішність, в якій дослідники знайшли ознаки масштабного "тюнінгу". До того ж, багато хто підозрює, що секрет невичерпної енергії 48-річної ведучої – у вживанні "стимулюючих" речовин, під якими вона іноді виходить на сцену.

"Я не люблю давати інтерв'ю останнім часом, таке відчуття , що я повинна виправдовуватися і комусь щось доводити , а я це не люблю . І, так - це моє життя. Воно різне , але воно моє!" – написала Лера в своєму Instagram.

Але Кудрявцева погодилася відповісти на всі ці питання, що не дають спокою, як її фанатам, так і її недоброзичливцям. Зокрема, про свої пластичні операції.

"Так, я вся перероблена", - іронічно зауважила телеведуча.

Лера Кудрявцева зізналася, що вживала наркотики: “Кожен день думала, що помираю“

Виявляється, нічого більше, крім злощасних грудних імплантів, вона зі своїм тілом не робила. Хоча багато говорять про змінену форму носа, Лєра Кудрявцева стверджує, що це всього лиш результат грамотного макіяжу.

Вже тривалий час Кудрявцева не випиває і не вживає наркотиків – від слова "зовсім". Але в її житті був період, коли вона бавилася і тим, і іншим. Випивка у поєднанні з "травичкою" давала класні відчуття. Та одного разу щось трапилося таке, що зірка, за її зізнанням, мало не померла.

З останніх сил вона зуміла викликати собі швидку допомогу. Її врятували. А потім її накрила хвиля страшних нападів, через які лікарі швидкої стали її щоденними гостями.

"Щось сталося з нервовою системою або мозком, я не знаю, що це було, я величезний період часу щодня викликала собі швидку, бо я щодня думала, що помираю", - каже Лера Кудрявцева.

Лера Кудрявцева зізналася, що вживала наркотики: “Кожен день думала, що помираю“

Лише згодом вона дізналася, що це називається панічними атаками, і так, ймовірно, її організм відреагував на експерименти з травою і алкоголем. Життя жінки висіло на волосині. Після цього, зізнається телеведуча, вона сама себе закодувала. І зараз, вже багато років – ніякого алкоголю і наркотиків. Щоравда, курити кинути не може. Каже, що сигарети – це єдине, що дозволяє їй розслабитися і зняти стрес від роботи.

При цьому Лєра Кудрявцева каже, що навіть у часи, коли вона "зловживала", вона ніколи не дозволяла собі з'явитися в кадрі, перебуваючи під впливом наркотиків. Її дуже сильно "накривало", і вона просто не змогла б адекватно виглядати.

Нагадаємо, в цій же передачі Лєра Кудрявцева розповіла про свого колишнього коханця-мільйонера, який перетворив її життя на пекло. З тих пір зірка зрозуміла, що ніякі подарунки і гроші не замінять спокою і душевної рівноваги.

ДЖЕРЕЛОdni.ru