“Відразу кажу: це не вермішель“ - Каменських навчала іспанської мови своїх близьких

Настя Каменських взялася навчати іспанської мови свою маму Лідію і подругу Аню. Щоб не обтяжувати їх нудними уроками, вона розібрала "на запчастини" свою пісню Elefante.

“Відразу кажу: це не вермішель“ - Каменських навчала іспанської мови своїх близьких - today.ua

Зручно розташувавшись на дивані, старша Каменських і подруга старанно вимовляють іспанські слова, смішно перекручуючи їх і намагаючись вгадати, що би це означало. У ролі вчителя – сама Настя. Видно, що це заняття приносить задоволення усім трьом.

Не так давно Настя Каменських презентувала свою нову пісню Elefante в передачі у Каті Осадчої "Вечір прем'єр з Катею Осадчою". Запальна ритмічна мелодія не залишила нікого байдужим і відразу стала хітом. Та й сама співачка в ній, як завжди, гарна. Каменських розмістила кліп з "Вечора" у себе на Instagram.

https://www.instagram.com/p/B6iWq5zDxmd/

Проте в Україні якось не у всіх ще склалося з іспанською мовою, про що нагадав коментар, залишених поруч із відео. "Про що хоч співає, нічого не зрозуміло", – написав якийсь igorfedorov. І, мабуть, не він один такий.

Тому Настя Каменських невідкладно вирішила влаштувати урок іспанської. На відео видно, як її мама і подруга намагаються вгадати значення слів. Версії у них іноді виходять на грані фолу. "Загалом, з кимось там посварилася, з якоюсь лахудрою", "Манде – це частина тіла", "Чахо – чахлик невмирущий", - висловлює свої припущення подруга.

"Паста – відразу кажу: це не вермішель", - попереджає Настя. На жаль, тлумачення інших слів залишилося за кадром. А шкода, було б цікаво дізнатися, наскільки вірні припущення подруги.

https://www.instagram.com/p/B6k3Z0TDXew/

До речі, кілька днів тому Настя Каменських показала свої заняття зі штангою у тренажерному залі. Співачка каже, що якщо хочеш "попу як у Кім", потрібно займатися.