Секретний візит Ангели Меркель в клініку до Навального: що хотіла дізнатися канцлер Німеччини

Стало відомо про секретний візит, який нанесла канцлер Німеччини Ангела Меркель в клініку "Шаріте", коли там перебував Олексій Навальний. Власне, заради Навального вона і приїжджала у знаменитий берлінський госпіталь. Про цей візит повідомило німецьке видання Spiegel.

Секретний візит Ангели Меркель в клініку до Навального: що хотіла дізнатися канцлер Німеччини - today.ua

"Канцлер в умовах повної секретності відвідала російського опозиційного політика, коли він лежав на лікарняному ліжку в берлінській клініці Charitе", - ділиться видання.

Водночас Spiegel вважає, що нічого надсекретного канцлер Німеччини і російський опозиційний політик обговорювати не могли. Просто Ангела Меркель хотіла цим візитом показати, що уряд Німеччини висловлює солідарність з опальним політиком, з яким намагались розправитися в такий жорстокий спосіб.

Секретний візит Ангели Меркель в клініку до Навального: що хотіла дізнатися канцлер Німеччини Її візит має показати російській владі, що Німеччина має намір довести розслідування до кінця і знайти винних.

Правда, в таких міркуваннях, є невелика проблема: якщо Німеччина так уже хотіла продемонструвати Кремлю свою рішучу позицію, то навіщо було вдаватися до такої секретності? Навпаки, Ангела Меркель мала би приїхати в "Шаріте", принаймні, з купою журналістів, щоби надати своєму візиту широкого розголосу.

Олексій Навальний, який також до цього не поширювався про візит німецького канцлера, заговорив про нього лише після публікації в Spiegel.

Російський опозиціонер розповів, що Меркель до нього дійсно приходила в той час, поки він лежав у госпіталі. Однак він не назвав би цю зустріч секретною. Власне, ніяких секретів вони й не обговорювали.

"Радше, приватна зустріч і розмова з сім'єю. Я дуже вдячний канцлеру Меркель за те, що вона відвідала мене в лікарні", - написав Навальний у своєму Twitter.

Секретний візит Ангели Меркель в клініку до Навального: що хотіла дізнатися канцлер Німеччини Нагадаємо, медики шпиталю "Шаріте", які займалися лікуванням російського політика, вважають, що в його стані намітилася стійка позитивна динаміка, і що повне одужання Олексія Навального можливе.

В Україні стрімко дорожчає житло: ціни на покупку та оренду квартир поповзли вгору
Згідно з оновленими даними Державної служби статистики, в Україні з початку по вересень поточного року значно зросли ціни на житлову площу. В середньо...
В Європі зростає ціна на газ: до чого слід готуватися українцям
Ціна на газ для українців колишньою не залишиться. Тепер, із введенням газового ринку, вона буде змінюватися щомісяця. Причому вартість блакитного пал...
В АТБ поскаржилися, що покупці стали заходити до них рідше
У період карантину купівельна спроможність українців помітно знизилася. Люди не тільки почали економити на розвагах і відпочинку, але і на продуктах. ...
Пенсійний фонд профінансував пенсії за жовтень: скільки отримають українці
Пенсійний фонд України направив у вівторок, 19 жовтня, ще 2,2 млрд гривень на фінансування жовтневих пенсій. Про це повідомляється на сторінці ПФУ у F...
МВФ озвучив реальний курс гривні до долара в Україні
Курс гривні до долара за паритетом купівельної спроможності становить у 2020 році 7,33 грн/дол., тоді як обмінний курс в Україні встановлений на рівні...