Росіяни жорстко відповіли Єфремову на його політичне покаяння: “Бактерія ти, а не артист!“

Росіяни жорстко відповіли Єфремову на його політичне покаяння: “Бактерія ти, а не артист!“ - today.ua

Михайло Єфремов остаточно зганьбив себе в очах соціуму. Тепер на актора ополчилися навіть ті, хто з моменту вчиненого ним смертельного ДТП намагалися його захищати і виправдовувати. Опозиційно настроєна частина російського суспільства готова була пробачити Єфремову багато – за те, що він "свій". Проте вчора всі ЗМІ рознесли нову звістку: Єфремов не вважає себе опозиціонером.

Навіть більше: заслужений артист назвав президента Путіна "людиною, яка годує" людей мистецтва. При цьому він також підкреслив, що йому немає сенсу бути опозиціонером в країні, де культура раніше була в страшному занепаді, а тепер ось піднялася на належний рівень.

Взагалі, тут він напевно має рацію. Судячи з того, що лише нерухомість, якою володіє заслужений артист, оцінюють у півмільярда рублів, його справи йдуть непогано. Ну, принаймні, йшли до цього злощасного ДТП. Та й пригадується, відразу після аварії, коли травмований ним водій ще був живий, Єфремов твердив, що неодмінно його вилікує, тому що у нього "грошей до*уя".

Але схоже, що навіть з такою незліченною кількістю грошей Михайло Олегович став сумніватися в тому, що правосуддя врахує його заслуги перед вітчизною, а тому вирішив перестрахуватися, відрікшись від титулу опозиціонера і викривача влади.

"Я артист, клоун, а не опозиціонер. Це моя робота", - заявив Єфремов своєму адвокату, попросивши передати його слова широкому загалу.

Що тут одразу почалося в Мережі. Багато хто, звичайно, по-людськи співчуває 56-річному акторові, який однією цією фразою, можливо, скинув собі кілька років ув'язнення. Інші таврують актора другий день поспіль, вважаючи, що він "здувся"і "зрадив ідеали".

"Як притиснуло так — "я артист, я просто клоун... не опозиціонер!"... Бактерія ти, а не артист", "Він вирішив рятувати тіло, а не душу", - пишуть ліберально налаштовані громадяни, яким, очевидно, ніколи не "усміхався" реальний тюремний термін... Поки не "усміхався".

Деякі припускають, що артиста обробили "компетентні органи" (що цілком реально). А підвів риску під усіма цими міркуваннями журналіст Саша Сотник, який стверджує, що подібні висловлювання чув від Єфремова по телефону ще в 2013 році.
"І прошу закрити цей провінційний недоМХАТ. Єфремов - просто клоун, який сів за кермо п'яним і вбив людину", - написав він у своєму Twitter.

Тим часом з'явилася інформація, що родичі загиблого Сергія Захарова вимагають від Єфремова в якості компенсації неймовірну суму грошей – близько 100-150 мільйонів рублів. Хоча спочатку вони заявляли, що не візьмуть від нього ані копійки. Однак актор не готовий їм стільки заплатити.

Гороскоп на 6 липня для всіх знаків Зодіаку: Павло Глоба радить Дівам зайнятися духовним розвитком, а Ракам обіцяє приємний вечір
Гороскоп на понеділок, 6 липня 2020 року, обіцяє день, сприятливий для розвитку добрих відносин і самовдосконалення. В цей день будуть найбільш щаслив...
Подружжя Зеленських сховало свій бізнес у тінь: підсумки журналістського розслідування
Володимир Зеленський, до того, як стати президентом України, був доволі успішним підприємцем. На нього та його дружину Олену було зареєстровано 11 ком...
Що буде з курсом долара наступного тижня: думки експертів
Курс долара, що спочатку бурхливо відреагував на заяву Якова Смолія про відставку, в наступні дні прийшов у норму. Однак ми живемо у непередбачуваний ...
У Харкові п'яний водій-сирієць збив дитину: подробиці резонансного ДТП
У Харкові сталася ДТП, після якої розлючені жителі міста ледь не влаштували самосуд над винуватцем події. На вулиці Студентській автомобіль збив дитин...
Нардеп Дубінський в нетверезому вигляді вирішив покататися на велосипеді: порушував правила дорожнього руху
Народний депутат від “Слуги народу“ Олександр Дубінський, який збирається балотуватися в мери Києва, знімав в неділю, 5 липня, передвиборний ролик в ц...