Росіяни жорстко відповіли Єфремову на його політичне покаяння: “Бактерія ти, а не артист!“

Михайло Єфремов остаточно зганьбив себе в очах соціуму. Тепер на актора ополчилися навіть ті, хто з моменту вчиненого ним смертельного ДТП намагалися його захищати і виправдовувати. Опозиційно настроєна частина російського суспільства готова була пробачити Єфремову багато – за те, що він "свій". Проте вчора всі ЗМІ рознесли нову звістку: Єфремов не вважає себе опозиціонером.

Росіяни жорстко відповіли Єфремову на його політичне покаяння: “Бактерія ти, а не артист!“ - today.ua

Навіть більше: заслужений артист назвав президента Путіна "людиною, яка годує" людей мистецтва. При цьому він також підкреслив, що йому немає сенсу бути опозиціонером в країні, де культура раніше була в страшному занепаді, а тепер ось піднялася на належний рівень.

Взагалі, тут він напевно має рацію. Судячи з того, що лише нерухомість, якою володіє заслужений артист, оцінюють у півмільярда рублів, його справи йдуть непогано. Ну, принаймні, йшли до цього злощасного ДТП. Та й пригадується, відразу після аварії, коли травмований ним водій ще був живий, Єфремов твердив, що неодмінно його вилікує, тому що у нього "грошей до*уя".

Але схоже, що навіть з такою незліченною кількістю грошей Михайло Олегович став сумніватися в тому, що правосуддя врахує його заслуги перед вітчизною, а тому вирішив перестрахуватися, відрікшись від титулу опозиціонера і викривача влади.

"Я артист, клоун, а не опозиціонер. Це моя робота", - заявив Єфремов своєму адвокату, попросивши передати його слова широкому загалу.

Росіяни жорстко відповіли Єфремову на його політичне покаяння: “Бактерія ти, а не артист!“

Що тут одразу почалося в Мережі. Багато хто, звичайно, по-людськи співчуває 56-річному акторові, який однією цією фразою, можливо, скинув собі кілька років ув'язнення. Інші таврують актора другий день поспіль, вважаючи, що він "здувся"і "зрадив ідеали".

"Як притиснуло так — "я артист, я просто клоун... не опозиціонер!"... Бактерія ти, а не артист", "Він вирішив рятувати тіло, а не душу", - пишуть ліберально налаштовані громадяни, яким, очевидно, ніколи не "усміхався" реальний тюремний термін... Поки не "усміхався".

Деякі припускають, що артиста обробили "компетентні органи" (що цілком реально). А підвів риску під усіма цими міркуваннями журналіст Саша Сотник, який стверджує, що подібні висловлювання чув від Єфремова по телефону ще в 2013 році.

"І прошу закрити цей провінційний недоМХАТ. Єфремов - просто клоун, який сів за кермо п'яним і вбив людину", - написав він у своєму Twitter.

Тим часом з'явилася інформація, що родичі загиблого Сергія Захарова вимагають від Єфремова в якості компенсації неймовірну суму грошей – близько 100-150 мільйонів рублів. Хоча спочатку вони заявляли, що не візьмуть від нього ані копійки. Однак актор не готовий їм стільки заплатити.

Київстар примусово переводить абонентів на більш дорогі тарифи
Мобільний оператор “Київстар“ підвищує вартість своїх тарифів і примусово переводить абонентів на більш дорогі тарифні плани. З 10 грудня абонентам, я...
Юрій Горбунов розповів, у чому його не підтримує дружина Катя Осадча
Телеведучі Юрій Горбунов та Катя Осадча на сцені і в житті виглядають ідеальною парою. Вони разом виховують чудового сина, ведуть різні телевізійні пр...
ПриватБанк запропонував своїм клієнтам змінити постачальника газу через Приват24
ПриватБанк запустив додаткову опцію для своїх клієнтів в мобільному додатку Приват24. Тепер українці зможуть змінити постачальника газу, навіть не вих...
Пенсіонери, які проживають за кордоном, можуть позбутися своїх пенсій в Україні
В Україні частина пенсіонерів може позбутися своїх пенсій. Це може статися, якщо в результаті верифікації, яку зараз проводить Пенсійний фонд, будуть ...
Дружина Олега Винника з'явилася на публіці з іншим чоловіком
Співачка Таюне, яку називають дружиною Олега Винника, не так часто публікує фотографії в Instagram. На її сторінці в соцмережі немає жодного сімейного...