Renault все ще хоче співпрацювати з ЗАЗ

Компанія Renault, незважаючи на глобальну кризу автомобільної промисловості, яка викликана пандемією коронавірусу, як і раніше розглядає можливість співпраці з ЗАЗ. Про це журналістам розповів посол Франції в Україні Етьєн де Понсен.

Renault все ще хоче співпрацювати з ЗАЗ - today.ua

Французький посол не став заперечувати, що криза світової автомобільної промисловості може вплинути на рішення босів компанії Renault щодо можливості початку серійного виробництва легкових автомобілів в Запоріжжі.

Однак, остаточне рішення ще не прийнято. Французький автогігант як і раніше зацікавлений у співпраці з ЗАЗ, але рішення приймуть в залежності від обстановки.

Renault в кінці 2019 року почав у Запоріжжі в якості тесту випускати автомобілі Lada (йому належать акції «АвтоВАЗу»). Ці авто збирали з машинокомплектів, привезених з Росії. Після введення в Україні карантину збірка «Лад» в Запоріжжі закінчилася.

Нещодавно стало відомо, що ЗАЗ планує звільнити частину співробітників. Перша хвиля звільнень пройде до 30 червня, друга – до 1 вересня. Скільки найстаріший український автозавод збирається звільнити людей – не повідомляється.

ДЖЕРЕЛОUkrinform.ua