Разумков розповів про своє звільнення з посади спікера Верховної Ради: “Я бачив цю новину“

Дмитро Разумков – одна з небагатьох ключових фігур в управлінській команді Володимира Зеленського, яка не викликає великого роздратування у політичних опонентів. Проте, як не парадоксально, його вміння знаходити компроміси імпонує не всім соратникам по політичному табору. Нині Разумков став неугодний декому з вищого керівництва країни, і його хочуть замінити. Таку сенсаційну новину оприлюднив  скандально відомий Гео Лерос.

 Разумков розповів про своє звільнення з посади спікера Верховної Ради: “Я бачив цю новину“ - today.ua

Зокрема, Лерос каже, що нібито "знести" Разумкова зі спікерського крісла намірився нинішній глава Офісу президента Андрій Єрмак. Причому Єрмак нібито навіть збирав для цього голоси депутатів. Про те, що йому відомо про це, і як він ставиться до чуток про своє звільнення з поста голови Верховної Ради Дмитро Разумков розповів в інтерв'ю виданню bykvu.

Разумков каже, що бачив новину про його звільнення, яку поширив Гео Лерос. Йому скинули її для ознайомлення колеги. Однак сам він із Єрмаком про це поки не говорив і вважає, що якби у Єрмака були такі міркування, то він би сказав про це Разумкову особисто.

Та й не може Єрмак особисто призначати або звільняти спікера за своїм хотінням. Це може зробити лише Верховна Рада. Причому для цього потрібні вагомі підстави.

"Якщо Верховна Рада ухвалить таке рішення, я прийму його з великою повагою", - говорить Разумков.

Останнім часом усе частіше в кулуарах з'являються чутки, що Дмитро Разумков дедалі більше дрейфує в бік від команди чинного президента і лягає на власний політичний курс. Подейкують також, що він готує власний політичний проект, і навіть, що він плекає президентські амбіції.

Однак сам Разумков амбіцій на власний проект не підтвердив. Хоча заявив, що не завжди йде у фарватері вимог Банкової, і працює так, як передбачає регламент.

При цьому він каже, що ні президент, ні голова його Офісу ніколи не намагалися на нього тиснути. А от дискусії з тих чи інших питань у них виникають часто. Однак прямих розпоряджень, що потрібно вчинити так, а не інакше, йому не надходило ніколи.

 Разумков розповів про своє звільнення з посади спікера Верховної Ради: “Я бачив цю новину“

Не підтвердив також Разумков і чуток про те, що у нього напружені стосунки з президентом. Він, як і раніше, буває на нарадах у президента і конструктивно з ним спілкується. Хоча і не виключає, що хтось із близького оточення гаранта може плести інтриги проти нього.

"Я стільки часу проводжу на роботі, що стежити за цим немає часу. Впевнений, що таке теж є", - підсумував Разумков.

Нагадаємо, кадрові хмари також згущуються над членом Кабміну, який найдовше "засидівшся" у владі – главою МВС Арсеном Аваковим. На його місце готують відразу кількох людей. Однак у кулуарах подейкують, що Зеленський не має наміру позбуватися Авакова, принаймні, до закінчення місцевих виборів. Значить, до кінця цього року Він буде залишатися на своєму місці.

ПриватБанк попередив про шахрайську схему з розіграшами в соцмережах
ПриватБанк попереджає своїх клієнтів, щоб вони не вірили фейковим розіграшам в соцмережах, за умовами яких потрібно пересилати якісь гроші на карту ба...
Українцям змінять умови виходу на пенсію: стаж подорожчає, пенсійний вік збільшиться
Виходити на пенсію в Україні з кожним роком ставатиме дедалі важче. Уже в 2021 році на пенсію в 60 років зможуть вийти лише ті, хто має 28 років стажу...
Курс долара в Україні не буде стабільним у найближчі п'ять років - МВФ
Долар в Україні в 2021 році подорожчає, проте у 2022 впаде в ціні. У найближчі п'ять років американська валюта буде коливатися в Україні в межах 27,2-...
В Україні по-новому рахуватимуть прожитковий мінімум: що це означає для громадян
В Україні хочуть кардинально переглянути методику розрахунку прожиткового мінімуму. У Раду вже внесли відповідний законопроект, який передбачає зовсім...
ПриватБанк відповів Ротаню, який заявив про вилучення грошей з його банківської комірки
ПриватБанк відреагував на заяву, зроблену головним тренером молодіжної футбольної збірної України, Русланом Ротанем. Банкіри відповіли своєму клієнтов...