Розбійне пограбування фури під Одесою: з рефрижератора вкрали понад 20 тонн м'яса, а водія мало не вбили

Під Одесою пограбували рефрижератор із м'ясом, а його водія-іноземця жорстоко побили і пограбували, повідомляє dumskaya. Між іншим, цей випадок наочно показує, наскільки переплелися торговельні зв'язки між народами і країнами.

Розбійне пограбування фури під Одесою: з рефрижератора вкрали понад 20 тонн м'яса, а водія мало не вбили - today.ua

34-річний водій-азербайджанець заїхав своїм рефрижератором із Росії в Харківську область. Звідти він попрямував на Тернопільщину. Там рефрижератор завантажили яловичиною, і водій вирушив до Одеської області. Звідти, через поромну переправу в Чорноморську, він мав переправитися до Туреччини. І вже з Туреччини прибути в кінцевий пункт призначення - до Туркменістану.

Будучи вже на дорозі до Чорноморська, у села Велика Балка, водій почув у своїй машині якісь сторонні шуми. Він зупинився, щоби з'ясувати причину шуму і вийшов з кабіни. Тут до нього підбігли двоє невідомих у масках. Вони бризнули чоловікові якимось газом із балончика в обличчя. Що за газ був такий, невідомо, проте водій відразу знепритомнів.

Розбійне пограбування фури під Одесою: з рефрижератора вкрали понад 20 тонн м'яса, а водія мало не вбили Виявив його інший водій, який проїжджав повз і побачив фуру свого знайомого, що стоїть на узбіччі. Він зупинився, аби дізнатися, чи не потрібна тому допомога. Допомога дійсно була потрібна. Водій рефрижератора лежав у машині міцно зв'язаний мотузкою. У нього пропало три тисячі доларів. А з рефрижератора зникла вся 21 тонна м'яса, яка там була.

За фактом розбійного пограбування водія фури українська поліція відкрила кримінальне провадження. Грабіжників шукають. Є ймовірність їх знайти: все-таки 21 тонну м'яса, як голку, не сховаєш.

Нагадаємо, зловмисники винайшли новий, простий і безвідмовний, спосіб грабежу автомобіля. Головним знаряддям пограбування служить звичайна порожня пластикова пляшка.

ДЖЕРЕЛОdumskaya