В Україні розширили список для виїзду чоловіків за кордон: залишаться тільки бідні та бездітні

Рада максимально розширила список громадян, яким можуть дозволити залишити межі України під час воєнного стану. Виїзд чоловіків за кордон може стати масовим, і в Україні залишаться лише найбідніші представники сильної статі, в яких, до того ж, немає дітей.

В Україні розширили список для виїзду чоловіків за кордон: залишаться тільки бідні та бездітні - today.ua

Відповідний законопроект №7484-1 уже зареєстровано у парламенті. Окрім тих чоловіків, яким раніше було дозволено виїзд за кордон, цей список пропонують розширити. Зокрема, законодавці вважають, що потрібно дозволити вільний виїзд чоловіків за кордон таким категоріям:

  • чоловікам, які мають двох дітей віком до 14 років;
  • чоловікам, які мають одну дитину до 14 років та вагітну дружину;
  • батькам дітей віком до 3 років;
  • чоловікам, які мають за кордоном бізнес, нерухомість або вид на постійне проживання;
  • чоловікам, які мають робочі або спортивні контракти;
  • морякам.

В Україні розширили список для виїзду чоловіків за кордон: залишаться тільки бідні та бездітні Таким чином, усі не бідні українці, які мають за кордоном бізнес або нерухомість (а таких, особливо других, серед наших громадян чимало), зможуть безперешкодно покинути межі вітчизни, щоби піклуватись про неї вже з безпечної відстані. А ті, в кого менше грошей, однак ще є порох у порохівницях, можуть терміново перейнятися покращенням демографічної ситуації в Україні і також покинути її межі.

Однак це ще не повний список. Депутати також пропонують дозволити виїзд за кордон тим чоловікам, для яких зараз немає роботи в Україні, і які зможуть принести своїм сім'ям, а заразом і рідній країні, більше користі, працюючи за кордоном, ніж залишаючись вдома.

Втім, усе це - лише законопроект, і ще невідомо чи проголосують його у такому вигляді, як він запропонований. Але в будь-якому разі владі треба щось вирішувати з безробіттям в Україні, адже відсутність роботи та злидні зовсім не підвищують обороноздатності країни.

Нагадаємо, у Раді також зареєстровано ще один законопроект, який містить категоричну заборону на виїзд за кордон у воєнний час одній категорії громадян, причому як чоловікам, так і жінкам.

ДЖЕРЕЛОhvylya