Путін і коронавірус: як 68-річному російському президенту вдається уникати зараження

Президент РФ Володимир Путін, незважаючи на стрімке зростання чисельності хворих на коронавірус, залишається не інфікованим. І це притому, що в Росії щодня виявляють COVID-19 у тисяч людей. Наприклад, 18 жовтня чисельність нових хворих здолала 15-тисячну позначку. Телеканал НТВ розповів, як охороняють російського гаранта від коронавірусу.

Путін і коронавірус: як 68-річному російському президенту вдається уникати зараження - today.ua

Володимиру Путіну 68 років. А це означає, що, незважаючи на його регулярні заняття спортом і здоровий спосіб життя, він входить до групи ризику. Тому Путін вирішив собою не ризикувати. Журналіст Андрій Колесников, який входить до числа найбільш наближених "до тіла" російського гаранта, розповів про запобіжні заходи, що панують сьогодні в оточенні Путіна.

Путін і коронавірус: як 68-річному російському президенту вдається уникати зараження З чуток, російський гарант сьогодні працює в своїй резиденції Ново-Огарьово. Весь тамтешній персонал ретельно перевірений на ковід, включаючи фотографа та оператора, які працюють із президентом. Тих, хто перевірку не пройшов або зовсім не проходив, сюди не допускають.

"З президентом працюють тільки "лічніки", - розповів Колесников, який вже давно з Путіним особисто не спілкувався.

Правда, в новинах іноді з'являються кадри, як Путін приймає у себе керівників тієї чи іншої галузі та спілкується з ними без масок. Усі вони, так чи інакше, проходили самоізоляцію і перевірку на коронавірус.

"Раптом ти включаєш телевізор, дивишся, а Сєчин розмовляє з ним без маски або глава МНС, наприклад. Всі вони, так чи інакше, проходили процедуру самоізоляції перед зустріччю з президентом", - каже журналіст.

Росія найпершої в світі оголосила про створення своєї вакцини від коронавірусу. Незважаючи на те, що світове медичне співтовариство поставилося до цієї заяви хто обережно, а хто і з неприхованим скепсисом, деякі відомі люди вже зробили собі щеплення. Серед них - Володимир Жириновський і дочка Путіна. Однак сам російський гарант поки не квапиться робити цю процедуру. Очевидно все ж боїться, що вітчизняна вакцина не спрацює. А тому він поки вважає за краще триматися в суворій ізоляції від світу.

Нагадаємо, \ Загалом, задоволення не з дешевих, а діватися нікуди.

ДЖЕРЕЛОobozrevatel