Пугачова прощається з Галкіним: гумористу потрібно терміново покинути Росію

Пугачова прощається з Галкіним: гумористу потрібно терміново покинути Росію - today.ua

Алла Пугачова скоро може залишитися одна з двома маленькими дітьми, адже її чоловік ризикує назавжди емігрувати з Росії. Причиною може стати свіжа пародія Максима Галкіна, яку він зробив на президента РФ Володимира Путіна і мера Моксви Сергія Собяніна. У пародії гуморист жорстко висміяв графік прогулянок москвичів під час епідемії, затверджений московським градоначальником.

У сцені, представлеійї Галкіним, Собянін розповідає Путіну концепцію підготовленого графіка.

"Зараз найголовніше для громадян отримати можливість вийти в парки, сквери і так далі", - каже мер Москви.

"Почекайте, а куди саме далі?" – уточнює у нього Путін.

"На площі, наприклад", - говорить Собянін.

"На площу, Сергіє Семеновичу, якраз не треба", - тут же обриває його російський гарант.


У підсумку обидва зійшлися на тому, що мешканці будинків можуть виходити на прогулянку за затвердженим регламентом. Кожен житель столиці може, вийшовши з дому, знайти найближчу прогулянково-паркову зону, щоби там "дивитися на насадження".

При цьому будинки повинні виходити на прогулянку в строгій послідовності. За цим слідує докладний опис, в якій черговості жителі столиці можуть вийти подихати, і що вони можуть робити, коли знайдуть найближчий парк.

"Якщо один громадянин заліз на дерево і повісився, інший громадянин не повинен знімати першого громадянина з дерева, а знайти собі інше вільне дерево", - повідомляє Собянін подробиці регламенту прогулянок.

"Почекайте, Сергіє Семеновичу, як повісився, чому?" – запитує Путін.

"Як і всі - через карантин. Повісився на руках, щоб розтягнути залежаний хребет. Ми спеціально намагалися, щоб у парку кожному вистачило по дереву, як мінімум, з однією міцною надійною гілкою", - уточнює столичний мер.


Наприкінці діалогу Путін уточнює, як вирішили назвати цей графік.
"Дуже просто: графік, щоби подихати свіжим повітрям", - відповідає Собянін.

"Сергіє Семеновичу, ну яке свіже повітря в Москві?" – резонно зауважує гарант.


У підсумку, градоначальник пропонує усічений варіант: "Графік, щоби подихати". Однак президент все ж вирішив доповнити цю лаконічну назву, висловивши свої міркування.
"Іноді ми перекриваємо деяким кисень. Але не масам ж ще поки що. Тому пропоную додати одне слово: графік, щоб подихати вільно", - пропонує свою версію Путін.

"Через день", - додає Собянін.


https://www.instagram.com/p/CAvjCDgHk2r/

На такому варіанті і зійшлися. Пародія, зроблена Галкіним, викликала ажіотаж у Мережі. Багато людей підтримують гумориста, висловлюючи свою думку про абсурдність того, що відбувається в російській столиці під час карантину. Інші ж, навпаки, засудили чоловіка Алли Пугачової за те, що він піддав критиці мудрі рішення уряду Москви.

Нагадаємо, це вже не перший м'який "наїзд" Максима Галкіна на столичну владу. Так, ще наприкінці минулого року він дозволив собі доволі сміливо пожартувати на тему президентства в Росії зі сцени Кремлівського палацу. Отже, цілком можна припустити, що у російського гаранта вже є на пародиста великий і гострий зуб.

Свято 13 липня: що можна і що заборонено робити у день Дванадцяти апостолів
Традиційно на наступний день після Дня святих Петра і Павла (13 липня) віруючі вшановують пам'ять Дванадцяти апостолів - апостола Петра, апостола Андр...
Гороскоп на 13 липня для всіх знаків Зодіаку: Павло Глоба обіцяє Овнам удачу в амурних справах, а Стрільцям – море приємних клопотів
Гороскоп на понеділок, 13 липня 2020 року, обіцяє для більшості день, багатий на події, деякі з них виявляться яскравими. Це день також буде сприятлив...
Чисельність населення Землі підбирається до восьми мільярдів: демографи б'ють на сполох
Чисельність населення Землі досягла 7,8 мільярда людей. Про це повідомив два дні тому, 10 липня, німецький фонд Stiftung Weltbevölkerung – DSW (“Насел...
Українців можуть запросто позбавити пенсій: назвали причини, з яких це станеться
Українців можуть позбавити пенсій, причому на абсолютно законних підставах. Оскаржити це буде неможливо - через те, що всі умови, при яких можна залиш...
Історія з вагітністю прес-секретаря від Зеленського була спробою відволікти увагу від більш важливої події, - політолог
Історія з вагітністю Юлії Мендель нібито від самого гаранта Зеленського – це не більше ніж спроба відволікти увагу суспільства від переїзду сім'ї през...