Пугачова допомогла “вибитися в люди“ Расторгуєву: про що мовчать обидві зірки

Пугачова допомогла “вибитися в люди“ Расторгуєву: про що мовчать обидві зірки - today.ua

Алла Пугачова зіграла важливу роль у розкрутці "Любе", яка сьогодні є улюбленою групою президента Путіна. Ще на самому початку творчої діяльності "Любе" Примадонна не на жарт зацікавилася цим колективом. Втім, подейкують не так колективом, як його 32-річним фронтменом Миколою Расторгуєвим.

Ставний і харизматичний Расторгуєв, який народився у простій робітничій сім'ї із Підмосков'я, не був схожий на рафінованих сценічних хлопчиків. Микола умів за себе постояти, і якщо потрібно було, не лише на словах. Загалом, він вигідно вирізнявся на сцені серед жінкоподібних і місцями "поголубілих" зірок нового покоління. Звичайно, Алла Пугачова, як дама з великим серцем, цілком могла знайти у ньому маленький куточок для красеня-Расторгуєва.

Інакше нічим не можна пояснити, як маловідома група, створена лише в 1989 році, у тому ж році отримала від Пугачової пропозицію взяти участь у "Різдвяних зустрічах" Алли Пугачової. Тоді ж співачка придумала і сценічний образ для Миколи Расторгуєва, в якому він виступав багато років, і в якому його впізнавали на теренах усього колишнього Союзу.

"Любе" тоді повинні були виконати дві пісні – "Атас" і "Не губите мужики". Щоб посилити пісні візуальним образом, Примадонна запропонувала вдягнути фронтмена у гімнастерку.

"Алла Борисівна якось сказала на репетиції: "Що носили після війни Жеглов і Шарапов... гімнастерки, чоботи". Форма припала до лиця", - розповів Расторгуєв в одному зі своїх інтерв'ю.

Пугачова допомогла “вибитися в люди“ Расторгуєву: про що мовчать обидві зірки

Цю форму зразка 1939 року вони тоді взяли напрокат в Театрі Радянської армії. З тих пір публіка не уявляла собі Миколи Расторгуєва в іншому сценічному одязі. Цей, придуманий Пугачовою, образ виявився дуже вдалим і "приклеївся" до співака на багато років.

Подейкують, Алла Пугачова у ті, перші, роки становлення "Любе" дуже активно просувала групу на телебаченні, застосувавши весь свій вплив, щоб музиканти брали участь в усіх важливих концертах того часу. Навряд чи Примадонна це робила лише заради того, щоб допомогти молодим обдаруванням.

Пугачова допомогла “вибитися в люди“ Расторгуєву: про що мовчать обидві зірки

У той час, на початку 90-х, Пугачова не раз приходила на репетиції "Любе", і лише сліпий міг не помітити, якими очима вона дивилася на Расторгуєва. Втім, чи було там щось, крім взаємного обміну палкими поглядами і відвертої симпатії, історія замовчує. Алла Пугачова не розповідає про своє захоплення, а Микола Расторгуєв, як справжній чоловік, то й поготів нічого не скаже.

Нагадаємо, з 1994 по 2005 рік Алла Пугачова була одружена з Філіпом Кіркоровим. В одному зі своїх недавніх інтерв'ю співачка зізналася, що свого часу не раз наставляла Філіпу роги. Щоправда, зірка не стала поширюватися, де і з ким.

ПриватБанк скасовує комісію за частину своїх послуг: що зміниться в роботі банку з 1 жовтня
ПриватБанк вимушено змінює умови надання деяких своїх послуг. Зокрема, фінустанова знижує тарифи на комісію як для індивідуальних користувачів, так і ...
Долар росте - ціни піднімаються: експерти назвали товари, які стрімко дорожчають
Через коливання курсу долара, який в останні місяці тільки набирає обертів, деякі продукти на ринку подорожчали. Особливо піднялися в ціні сезонні ово...
Українці заплатять подвійний тариф за газ через помилку “Нафтогазу“: потрібно позбутися від дорогого газу
“Нафтогазу“ терміново потрібно продати дорогий європейський газ, який залишився в підземних сховищах (ПСГ) з сезону 2019-2020 рр. У минулому році комп...
Долар став ще дорожче, а євро подешевшало: що відомо про курс валют у середині тижня
У середу, 23 вересня, курс долара, у порівнянні з попереднім днем підвищився на 1 копійку, і на сьогоднішній день долар США в Україні коштує 28,21 грн...
Українці можуть отримувати пенсію в ЄС: основні умови і правила оформлення грошових виплат
Громадяни України, які заробляють в країнах ЄС, можуть розраховувати на те, що по досягненню похилого віку у них буде право на оформлення європейських...