Проторувала доріжку для чоловіка: Тіхановська бачить свого чоловіка президентом Білорусі

Теперішня лідерка білоруської опозиції Світлана Тіхановська не виключає, що її чоловік візьме участь у нових президентських виборах і стане президентом Білорусі. Про такий можливий розвиток подій вона заявила в своєму інтерв'ю газеті Wyborcza.

Проторувала доріжку для чоловіка: Тіхановська бачить свого чоловіка президентом Білорусі - today.ua

На сьогодні її чоловік Сергій Тіхановський усе ще знаходиться під арештом, проте учасники масових протестів у Мінську та інших містах Білорусі розраховують, що влада буде змушена відпустити політв'язнів і погодитися на умови протестуючих. Одна з головних умов - проведення нових президентських виборів за участю міжнародних спостерігачів.

Блогер Сергій Тіхановський мав намір змагатися з Олександром Лукашенком та іншими суперниками ще на серпневих виборах президента. Однак його до виборів не допустили. Тоді Сергій запропонував на вибори кандидатуру своєї дружини Світлани. Так для неї почалася боротьба за головний владний титул РБ.

Проторувала доріжку для чоловіка: Тіхановська бачить свого чоловіка президентом БілорусіУ травні цього року її чоловіка затримали за участь в пікеті, звинувативши його в "організації дій, що грубо порушують громадський порядок".

Але тепер, якщо Сергій вийде на свободу, а його дружина сподівається на це, то він цілком зможе взяти участь в президентських виборах. Сама ж Світлана більш не має наміру примірятися до "трону". В інтерв'ю вона заявила, що політика - це не для неї. Вона ніколи не хотіла нею займатися, і тим більше, не хотіла брати на себе тягар лідерства. Просто обставини змусили її фактично очолити опозицію.

Нагадаємо, відразу після виборів Світлана Тіхановська була зовсім деморалізована і спішно покинула Білорусь, виїхавши до Литви. Тоді вона записала відеозвернення до співгромадян, яким намагалася пояснити свою втечу . Однак провівши кілька днів у Литві, головна опозиціонерка підбадьорилася і стала закликати співгромадян до акцій протесту.

ДЖЕРЕЛОgordonua