“Прогуляв засідання - позбувся грошей“: Порошенко, Дубинський і ще 79 нардепів залишилися без виплат

П'ятий президент України Петро Порошенко, заступник голови партії «Слуга народу» Олександр Корнієнко, депутат Олександр Дубинський та ще 78 парламентаріїв були позбавлені виплат за прогули засідань ВР 9-го скликання.

“Прогуляв засідання - позбувся грошей“: Порошенко, Дубинський і ще 79 нардепів залишилися без виплат - today.ua

Про це повідомили в інформаційному управлінні Верховної Ради України.

Загальна сума виплат, які не потраплять до нардепів, обчислюються понад 3 млн гривень. Депутатів позбавили грошей за листопад 2019 року.

Відповідне розпорядження підписав голова парламенту України Дмитро Разумков.

«...відповідно до розпорядження голови Верховної Ради України від 13 грудня 2019 року № 1279-к «Про припинення відшкодування народним депутатам України витрат, пов'язаних з виконанням депутатських повноважень, за листопад 2019 року припинено відшкодування витрат, пов'язаних з виконанням депутатських повноважень, 81 народному депутату України на суму 3 060 000 гривен 00 копійок », - така офіційна відповідь надійшла з інформаційного управління Верховної Ради.

Нагадаємо, як повідомлялося раніше, народні депутати зможуть додати до свого офіційного матеріального забезпечення кілька пунктів, які значно збільшать розмір їхнього окладу. До слова, без урахування податків він становить на даний момент 19 210 гривень. Цю інформацію повідомили журналісти після розслідування, щоб з'ясувати депутатські способи "підзаробити".

ДЖЕРЕЛОhvylya.net