Toyota назвала дату виходу нового Land Cruiser 300

Toyota планує офіційно представити Toyota Land Cruiser нового покоління, який отримає індекс 300, у квітні 2021 року. Це означає, що його продажі почнуться теж в наступному році.

Toyota назвала дату виходу нового Land Cruiser 300 - today.ua

Новий Land Cruiser побудують на модернізованій платформі TNGA. Завдяки цьому він стане важити менше, ніж модель поточного покоління. При цьому у нього залишиться рамна конструкція.

Цей легендарний позашляховик нового покоління збереже свій традиційний дизайн, але отримає при цьому елементи нового корпоративного стилю Toyota.

Toyota назвала дату виходу нового Land Cruiser 300

У лінійку двигунів увійдуть нові агрегати. Серед них будуть, наприклад, 3,4 л турбомотор потужністю 420 к.с. і 3,6 л бензиновий двигун V6 потужністю 450 к.с. Ці мотори економічніше своїх попередників. Покупцям запропонують версію з подзаряжаемой гібридною силовою установкою потужністю 300 к.с. Яка у неї буде витрата палива – поки не відомо.

Toyota назвала дату виходу нового Land Cruiser 300

Toyota Land Cruiser 300 дебютує в квітні 2021 року. Тому є підстави вважати, що до кінця наступного року він з'явиться у продажі. На жаль, в 2020 році, як раніше очікувалося, цю новинку ми не побачимо.

ДЖЕРЕЛОAutotheme.info