Порошенко готовий купити “плівки Деркача“ за шалені гроші: дійзнайтеся, скільки коштує влада в Україні

Порошенко готовий купити “плівки Деркача“ за шалені гроші: дійзнайтеся, скільки коштує влада в Україні - today.ua

Петро Порошенко, мабуть, не очікував, що стане фігурантом чергового касетного скандалу. Касетний "серіал" Деркача добряче підмочив репутацію самопроголошеного лідера опозиції і загрожує перетворити його з надії чверті українців на політичний труп.

Подейкують, що Петро Олексійович був готовий викупити ці плівки у Деркача, запропонувавши за них 50 мільйонів доларів. Проте, як повідомляє Telegram-канал "Легітимний", посилаючись на інсайдерську інформацію, люди Трампа виявилися щедрішими, і деякі записи розмов Порошенка-Байдена виявилися у них.

Тим часом, не встиг Порошенко зализати рани, завдані його репутації публікацією розмов з Байденом, як стартував новий серіал – розмови з Путіним. І тут Петро Олексійович знову "накосячив". Замість того, щоби рознести (хоча би по телефону) агресора в пух і прах, він по-дружньому побесідував з Путіним та ще й наостанок "потиснув йому руку". А Путін і взягалі "обійняв" свого колегу.

Порошенко готовий купити “плівки Деркача“ за шалені гроші: дійзнайтеся, скільки коштує влада в Україні

Звичайно, якби ця розмова відбулася ще до весни 2014 року, то вона була би цілком прийнятною. Однак після Дебальцевського котла, коли в Україні чітко прозвучало з вуст усіх можновладців, що Росія країна-агресор,  це виглядає вельми двозначно.

Звичайно, політологи з числа близьких до Петра Олексійовича тут же підключилися до відбілювання свого патрона.

"Можливо, ви вірите в те, що на переговорах топ-рівня лідери країн звертаються один до одного за допомогою обсценної лексики з використанням стійких дипломатичних висловів на кшталт "пішов ти в д.пу", "тв@рюка", "к. зел" та ін. Розчарую як людина, яка не раз була присутня на міжнародних переговорах, цього не буває в силу дипломатичного етикету", - пише політтехнолог Тарас Березовець.

Звичайно, очікувати від Порошенка, що він почне співати в телефонну слухавку "Путін х*йло, ла-ла-ла-ла", мабуть, справді не варто. Однак і раз від разу хихотіти під час розмови з агресором теж напевно не комільфо. От якось не віриться, щоби Сталін під час війни розповідав Гітлеру про плани на святкові посиденьки і посміювався в слухавку.

Хоча наразі те, що було оприлюднене з серії Порошенко-Путін не містить ніякого криміналу, і може мати оцінку лише за моральними критеріями.

Набагато цікавіше бесіди нашого екс-гаранта з Джо Байденом. Не дарма Петро Олексійович хотів викупити саме їх. При цьому , кажуть, він не залишає спроб їх придбати, правда тепер вже ціна стала вище.

"Петро Олексійович почав повторні спроби купити  плівки зливів, що залищились, у Деркача. Ми 19 травня повідомляли, що такі переговори йшли раніше і екс-президент був готовий заплатити 50 мільйонів $, але люди Трампа дали більше. Порошенко зараз для цієї "покупки" підключає своє західне лобі, а також своїх "російських друзів". Джерело повідомляє, що ціну за ці плівки-зливи, Петро Порошенко готовий заплатити вже 200 мільйонів доларів", - пише "Легітимний".

Порошенко готовий купити “плівки Деркача“ за шалені гроші: дійзнайтеся, скільки коштує влада в Україні

Для довідки: 200 мільйонів доларів за нинішніми цінами тягнуть на 5,2 мільярда гривень. Трохи менше (5,1 млрд) в 2019 р склав річний бюджет 450-тисячного Маріуполя.

Нагадаємо, генпрокурор Ірина Венедиктова у своєму зверненні заявила, що кримінальні справи проти Петра Порошенка закриті. При цьому, каже вона, є свідчення злочинів екс-гаранта. Однак через недосконалість українського КПК їх неможливо розслідувати.

Богдан відреагував на підпал своєї Tesla: “Рівно півроку як я звільнився...“
Екс-глава Офісу президента Андрій Богдан підтвердив підпал свого автомобіля Tesla в Києві і назвав інцидент “загрозою від нинішньої влади“. Свій комен...
У школу кожен день будуть ходити тільки учні 1, 5 і 10 класів: інші - по черзі
В Україні визначилися з формою навчання у школах в період епідемії коронавіруса. Так, в столиці діти будуть ходити на уроки по черзі, лише деяким поща...
Карантин послаблювати не будуть: в МОЗ назвали найбільш небезпечні області
Коронавірус за останню добу охопив ще 1158 українців. Згідно зі статистикою МОЗ, станом на вівторок, 11 серпня, до ослаблення карантину не готові дев'...
Тіхановська записала тривожне звернення і зізналася, чому насправді покинула Білорусь
Головна опонентка Олександра Лукашенка на президентських виборах, Світлана Тіхановська, записала відеозвернення після того, як переїхала до сусідньої ...
У Києві спалили Tesla Андрія Богдана: всі подробиці
У ніч на 11 серпня невідомі у Києві підпалили автомобіль Tesla, який належав екс-керівнику Офісу президента Андрію Богдану. Інцидент стався близько 03...