Поліція почала штрафувати водіїв за новою процедурою

В Україні поліція тепер повинна складати протокол про порушення ПДР в електронній формі. Якщо такої можливості немає, то протокол складається по-старому.

Поліція почала штрафувати водіїв за новою процедурою - today.ua

Минулого місяця був затверджений наказ МВС, який передбачає внесення змін до інструкції з оформлення поліцейських матеріалів про адміністративні правопорушення у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху, зафіксовані не в автоматичному режимі. Він набув чинності у березні.

Якщо у поліцейського є технічна можливість, то він повинен складати протокол про порушення ПДР в електронній формі і роздрукувати його. Протоколу автоматично присвоюються відповідна серія і номер. Це нововведення повинно прискорити процедуру.

На практиці поки що далеко не у всіх поліцейських є технічні можливості для складання протоколу про порушення ПДР в електронній формі. Вони працюють ще по старинці. Можливо, незабаром забезпечення поліцейських сучасними гаджетами покращиться.

Раніше повідомлялося, що в 2019 році в Україні зареєстрували понад 160 тис. ДТП. У них 3 454 осіб загинули, а ще 32 736 осіб отримали травми різного ступеня тяжкості.

ДЖЕРЕЛОAkcenty.com.ua