Полякова затьмарила Ейфелеву вежу своїми ногами: “Ох, ці ноги...“

Оля Полякова, яка в новому сезоні буде співведучою Євгена Кошового у шоу "Розсміши коміка", мотається по земній кулі з максимальною швидкістю, на яку тільки здатні її довгі ноги. Не так давно співачка засвітилася в Маямі, де запалювала на пару з Філіпом Кіркоровим. Ще не змило хвилею її сліди на пляжі в Мексиці, а тепер вже вона опублікувала фото з Парижа.

Полякова затьмарила Ейфелеву вежу своїми ногами: “Ох, ці ноги...“ - today.ua

Полякова позує на тлі знаменитої Ейфелевої вежі з незвичного ракурсу. Вона всілася зверху на чудернацький дерев'яний паркан, з якого звисають до самої землі її нескінченні ноги. Зазвичай всі фото знаменитого творіння Гюстава Ейфеля знімають з іншого боку, але в Полякової вийшло крутіше.

По-перше, ракурс свіжий і незаяложений. По-друге, Оля затьмарила собою навіть цей всесвітньо відомий об'єкт. І хоча зрыст української зірки "лише" 1,80 метра, а вежа височіє на 300 "з хвостиком", Полякова зуміла присоромити своїми ідеальними пропорціями це диво інженерної думки.

"Олечка, така ж знаменита та епічна!", "Боже, що це за красуня затьмарила саму Ейфелеву вежу?", "Найкрутіша фотка біля вежі!!!!", "Ти прикрасила вежу", "Ох ці ноги........" – висловили захоплення фоловери.

Багато також зазначили, що на цьому фото Оля Полякова постала зовсім без косметики, що зробило її набагато привабливішою. Без гриму обличчя зірки виглядає  милішим і молодшим, ніж у ньому.

"Як лялечка без косметики", "Яка ви красиваааааааа", "Вам ДУЖЕ добре з мінімальним макіяжем", "Пасує,коли косметики мінімум!", "Їй не 35, а 20", "Прекрасною Вам весни у Парижі... І в серці, безумовно)", - щиро захопилися шанувальники свіжим виглядом 41-річної співачки.

І, звичайно ж, у рейтингу найбільш незвичайних коментарів можна відзначити такий:

"Чому твоє фото на дешевій шиколадці в АТБ?"

https://www.instagram.com/p/B9HRCXjJ1-G/

Нагадаємо, Оля Полякова викликала збудження у своїх фанатів кадром із нового фільму, в якому вона знялася. На відео блондинка сидить голою у ванні, спокусливо показуючи з піни своє розкішне тіло.