Чому під час приготування гречки крупу не можна засипати у холодну воду – відповідь досвідчених кулінарів

Гречка – найпопулярніший гарнір, проте не всі готують цю крупу правильно. В результаті гречка не виходить розсипчастою. Помилка у всіх одна, і як її виправити, поділилися досвідчені кулінари.

Чому під час приготування гречки крупу не можна засипати у холодну воду – відповідь досвідчених кулінарів - today.ua

Питання у тому, в яку воду ви висипаєте гречку при варінні. Якщо ви хочете, щоб гречка вийшла і смачною, і розсипчастою, не висипайте її в каструлю з холодною водою.

Безперечно, якщо варити гречку в холодній воді, то вона теж звариться, і може навіть вийде цілком смачною. Однак врахуйте, якщо крупу висипати в холодну воду, то ядра гречки розбухнуть, і каша вийде в'язкою.

Чому під час приготування гречки крупу не можна засипати у холодну воду – відповідь досвідчених кулінарів

Щоб зварити смачну гречку з першого разу, просто закидайте промиту крупу в каструлю з окропом. Коли вже гречка варитиметься, температуру на плиті потрібно зменшити до мінімуму, а каструлю накрити кришкою.

Ще один лайфхак. Попередньо перед приготуванням гречку можна замочити в холодній воді. Тоді вона звариться ще швидше. Приблизний час варіння гречаної каші становить 15 хвилин. Не потрібно переварювати крупу.

Раніше повідомлялося, що в Україні впали ціни на гречку та рис. Дізнайтесь, у яких супермаркетах крупи коштують дешевше.

ДЖЕРЕЛОnapensii.ua