Помилки при митті авто, через які ламаються парктроніки

Навряд чи знайдеться водій, який засумнівається в корисності парктроніків. Це дуже поширений помічник автомобілістів. Однак, парктроніки можна поламати навіть при митті автомобіля...

Помилки при митті авто, через які ламаються парктроніки - today.ua

Час від часу доводиться чути, що у того чи іншого автомобіліста після миття машини починаються проблеми з парктроніками. Вони починають працювати зі збоями, а іноді взагалі повністю виходять з ладу.

Швидше за все, співробітник автомийки направив потужний струмінь води на бампер автомобіля. Через це вийшли з ладу датчики електронного приладу.

На жаль, такі ситуації не так вже й рідкісні. Особливо, якщо користуватися послугами неперевіреною автомийки з некваліфікованим персоналом.

Помилки при митті авто, через які ламаються парктроніки Але навіть якщо мити машину самостійно, датчики парктроніків теж можна випадково пошкодити. Тому при митті машини потрібно завжди пам'ятати про цей прилад.

Крім того, не забувайте регулярно перевіряти працездатність датчиків парктроніків. Цим ви уникнете різноманітних проблем, які виникають при ДТП.

ДЖЕРЕЛОCar.ru