Осінь настала - Лукашенко на південь полетів: про що президент Білорусі говоритиме з Путіним в Сочі

Президент Білорусі Олександр Лукашенко полетів у Сочі. Незважаючи на оксамитовий сезон, білоруський гарант відправився туди не відпочивати, а вирішувати державні проблеми. А проблем у Лукашенко нині вистачає, причому з усіх сторін.

Осінь настала - Лукашенко на південь полетів: про що президент Білорусі говоритиме з Путіним в Сочі - today.ua

Уже понад місяць в країні не припиняються акції протесту, які загрожують змести правлячий режим. Незважаючи на здавалося б переконливу перемогу, здобуту Олександром Лукашенком на президентських виборах, опозиція намагається довести, що вибори були сфальсифіковані, і що насправді, перемогла в них його опонентка Світлана Тіхановська. Росія - одна з небагатьох країн, які визнали перемогу Лукашенка. Тому білоруському гаранту буде про що поговорити з його російським колегою.

Прес-служба президента Білорусі повідомила про його візит в РФ і про те, що переговори з Путіним пройдуть тет-а-тет. На них обговорюватимуть різні питання: і політику, і економіку, і військову взаємодію.

Осінь настала - Лукашенко на південь полетів: про що президент Білорусі говоритиме з Путіним в Сочі Схоже, що для Бацьки, який останнім часом намагався йти незалежним політичним фарватером, ігри в самостійність скінчилися. Лукашенко розуміє, що в умовах міжнародної ізоляції, в яку він потрапив, він приречений йти в обійми до Росії. Втім, і Путін теж розуміє, що якщо зараз Лукашенко не встоїть, то наступним буде він. Ланцюгова реакція революцій запущена, сценарії відпрацьовані, ідеологія обкатана. Так, білоруський лідер виявився "міцним горішком", однак і його "шкаралупа" може тріснути під напором протестів. Тому Путін розуміє, що йому тепер тиснути на Лукашенка не з руки (ще буде час), а потрібно просто підтримати його.

Про що вони там домовляться, знатимуть лише вони одні. Прес-секретар російського гаранта Дмитро Пєсков заздалегідь попередив ласих до сенсацій журналістів, що ніяких документів лідери двох країн підписувати не будуть і ніякої прес-конференції не буде також.

Хоча перед початком переговорів президенти все ж поспілкувалися між собою на камеру. Путін нагадав Лукашенку, що РФ є найбільшим інвестором Білорусі, і що половина експортних поставок Мінська також йде в Росію.

"Ось ці події в Білорусі нам показали, що нам треба тісніше триматися з нашим старшим братом і співпрацювати з усіх питань, в тому числі, економіки", - розставив всі крапки над "і" Лукашенко.

Втім, зробити висновки, про що домовилися лідери двох держав, можна буде по конкретних кроках, які будуть зроблені ними найближчим часом.

В уряді розповіли, що чекає нелегальних таксистів: штрафи і повне розорення
Мінінфраструктури має намір почати системний наступ на нелегальних перевізників із тим, щоби повністю викорінити це явище і змусити всіх платити гроші...
Українські пенсіонери можуть залишитися без грошей: державі нічим платити пенсії
Уже зовсім скоро українські пенсіонери можуть залишитися без грошей. Причому, чим ближче до нового року, тим вище ймовірність такого сумного сценарію....
Податкова отримає повний доступ до банківських операцій українців: «Все як у Європі»
В Україні мають намір відкрити вільний доступ для податкової інспекції до всіх рахунків і банківських переказів українців, щоб з'ясувати, хто з громад...
Українські банки вивезли зайві долари і євро з країни: з чим пов'язаний експорт валютного кешу
Пандемія коронавіруса внесла свої корективи в життя і фінансове благополуччя українців. У поточному році громадяни країни почали масово продавати валю...
В Україні індексуватимуть аліменти: з року в рік доведеться платити більше
В Україні вступив в дію закон, згідно з яким аліменти будуть індексуватися. Таким чином, одержувач аліментів зможе з кожним роком мати більше грошей, ...