Новий Hyundai Tucson “засвітився“ в Мережі

В Інтернеті показали зображення четвертого покоління компактного кросовера Hyundai Tucson. Очікується, що його офіційна прем'єра відбудеться в нинішньому році.

Новий Hyundai Tucson “засвітився“ в Мережі  - today.ua

Новий Tucson раніше кілька разів бачили під час дорожніх тестів. Правда, він завжди був у добре закамуфльованому вигляді. Рендерні зображення зроблені якраз на основі шпигунських фотографій і деяких нових моделей Hyundai. Деякі елементи дизайну, зокрема, запозичені від нових Hyundai Elantra і Sonata, а також від концепту Vision T 2019 року.

Під капотом, за чутками, буде знаходитися 2,5 л двигун, який працює разом з 8-ступінчастою автоматичною коробкою передач.

Новий Hyundai Tucson “засвітився“ в Мережі

В Україні зараз Hyundai Tucson (третього покоління) продається з бензиновим двигуном 2.0 Nu MPi. Потужність цього агрегату досягає 155 к.с. і 192 Нм крутного моменту. Він працює разом з 6-ступінчастою механічною коробкою передач.

Новий Hyundai Tucson “засвітився“ в Мережі

З таким мотором Tucson до 100 км/год розганяється за 10,6 секунди при максимальній швидкості 186 км/год. Витрата палива в комбінованому циклі – 7,9 л на 100 км.

ДЖЕРЕЛОMmr.net.ua