Не заразна: Олену Зеленську виписали з лікарні, доліковуватися буде вдома

Олену Зеленську вже виписали з лікарні. Про те, що перша леді вже вдома, вчора ввечері, 3 липня, повідомило УНН, посилаючись на прес-службу Офісу президента.

Не заразна: Олену Зеленську виписали з лікарні, доліковуватися буде вдома - today.ua

Олену Зеленську виписали після того, як у неї виявився негативним аналіз на COVID-19. Дружина президента перемогла небезпечну інфекцію, проте вдома їй ще доведеться доліковувати наслідки коронавірусу. Адже, як відомо, у неї коронавірусна інфекція дала ускладнення у вигляді двосторонньої полісегментарної пневмонії. Однак дружина президента, на щастя, вже безпечна для оточення.

Як відомо, перша леді дізналася про свій діагноз 12 червня. Причому дізналася з подивом, бо почувалась вона на той момент нормально і медичної допомоги не потребувала. Правда, Олена відразу пішла в самоізоляцію від чоловіка і дітей. Проте вже через чотири дні її самопочуття погіршилось. Як з'ясувалося, у дружини президента вже встигла розвинутися двостороння полісегментарна пневмонія середнього ступеня тяжкості. Її одразу госпіталізували.

З тих пір про перебіг хвороби дружини президента надходило мало відомостей. Було відомо лише, що вона знаходиться в одній з київських лікарень, і що йде на поправку.

Не заразна: Олену Зеленську виписали з лікарні, доліковуватися буде вдома

Водночас у Мережі навіть виникли чутки, що насправді вона не хвора, і що ця історія з хворобою – просто хитрий трюк президентського подружжя. Хоча в чому сенс такого трюку, ніхто до пуття пояснити не міг.

Згодом стало відомо, що Зеленську лікують у Феофанії, і що вона лежить в окремій палаті, за якої встановлений суворий нагляд. І ось вчора надійшла звістка, що дружину президента, нарешті, виписали.

"Вона почувається добре і щаслива знову бути з родиною. Подолавши COVID-19, Олена Зеленська все ж потребує продовження лікування від викликаної ним двосторонньої пневмонії і буде проходити його дома", - повідомляє джерело.

Нагадаємо, у самого Володимира Зеленського та дітей COVID-19 виявлений не був. Сам гарант при цьому не пішов на повну самоізоляцію, а працював в особливому режимі.

В Україні дефіцит цукру, торговельні точки підняли ціни і продають не більше 5 кг в одні руки
Цукор в Україні стрімко подорожчав майже на третину, при цьому в багатьох торговельних мережах обмежили обсяги продажу. Більш того, експерти прогнозую...
Як правильно робити валютні заощадження: поради експерта про покупку і продаж доларів в Україні
Громадяни України, роблячи заощадження, найчастіше купують долари США. Ця валюта десятиліттями зберігала свою стабільність, ніж заслужила довіру людей...
Зеленський анонсував нові надбавки одній категорії пенсіонерів
Президент Володимир Зеленський під час свого виступу у Верховній Раді 20 жовтня заявив, що планує в 2021 році підвищити пенсії всім громадянам, що дос...
ЗАЗ буде продавати нові автобуси в Європу
Запорізький автомобільний завод запустить виробництво нового 10-метрового низькопідлогового автобуса А10, який відповідає європейському екологічному с...
Ціни на газ в Україні будуть рости всю зиму - Герус
Дешевого газу цієї зими українцям не бачити. У Європі вартість газу зростає, і нас чекає така ж доля. Ціни на блакитне паливо в Україні будуть підвищу...