ЗАЗ почав випуск автомобілів Lada Largus, Vesta, XRay - названі ціни

Запорізький автозавод (ЗАЗ), який за рішенням суду перебуває під процедурою санації, тобто фінансового оздоровлення, приступив до серійного виробництва автомобілів Lada. Українці вже можуть купити ці машини.

ЗАЗ почав випуск автомобілів Lada Largus, Vesta, XRay - названі ціни - today.ua

На ЗАЗі, зокрема, зараз випускають три моделі Lada. Йдеться про універсал Largus, Vesta і кросовер XRay. Тобто це майже весь модельний ряд «Лади», який представлений в нашій країні. «Ниву» поки в Україні ще не роблять.

Кросовер Lada XRay української збірки в базовій комплектації з 1,6 л бензиновим двигуном потужністю 106 к.с., який працює разом з 5-ступінчастою механічною коробкою передач, коштує від 285 480 грн. Його топова версія з 1,8 л бензиновим двигуном потужністю 122 к.с., який працює разом з 5-ступінчастою механічною коробкою передач, коштує 344 040 грн.

Універсал Lada Largus української збірки в базовій комплектації з 1,6 л бензиновим двигуном потужністю 87 к.с. і 5-ступінчастою механічною коробкою передач коштує від 307 440 грн.

Седан Lada Vesta української збірки в базовій комплектації з 1,6 л бензиновим двигуном потужністю 106 к.с. і 5-ступінчастою механічною коробкою передач коштує від 281 820 грн.

ДЖЕРЕЛОMmr.net.ua