Чоловік Заворотнюк не відходить від ліжка хворої дружини: що відомо

Чоловік Заворотнюк не відходить від ліжка хворої дружини: що відомо - today.ua

Анастасія Заворотнюк, за чутками, зараз проходить лікування в медичному центрі у Барвисі. Така інформація з'явилася в деяких російських ЗМІ. Подейкують також, що її чоловік Петро Чернишов практично переселився в клініку, щоби повсякчас бути поруч із хворою дружиною.

Взагалі, за час, що минув з тих пір, як у Мережі з'явилися чутки про хворобу Анастасії Заворотнюк, про стосунки актриси з її чоловіком-фігуристом ходило чимало пліток. Одні говорили, що Чернишов дедалі більше часу пропадає на ковзанці не тільки через репетиції, але й тому що в нього там зав'язалися неформальні відносини з однією із колег. Інші стверджували, що чоловік готовий переметнутися від хворої Анастасії до своєї колишньої партнерки з фігурного катання американки Наомі Ланг. Мовляв, та тільки і жде, щоби прибрати Петра до рук. Треті говорили, що Чернишов вірний Анастасії, однак не може їй нічим допомогти, тому що гроші на лікування скінчилися, а сам він хворий.

Лиш іноді в Мережу просочувалися уривчасті відомості, за якими можна було судити про три речі: Анастасія Заворотнюк жива і бореться з хворобою; Петро Чернишов залишається з нею; у нього є сили, щоби боротися за кохану дружину.

Чоловік Заворотнюк не відходить від ліжка хворої дружини: що відомо

Зокрема, таким ковтком свіжої інформації стало вітання Петру Чернишову від тренера Тетяни Тарасової, яке вона написала йому до дня народження. Тетяна Анатоліївна захоплювалася мужністю свого колеги, і говорила, що він щодня відмолює свою дружину у хвороби.

І ось тепер з'явилося повідомлення, що Петро невідривно знаходиться біля Анастасії. Він покидає дружину лише тоді, коли потрібно відлучитися на виступ або на гастролі. Адже хтось повинен в сім'ї заробляти гроші. Крім того, він особисто їздить за ліками і продуктами. Зокрема, купує спеціальну крупу для зміцнення імунітету.

Крім Петра Чернишова поруч із Анастасією Заворотнюк часто перебуває її мама Валентина Борисівна. Правда, вона ще й займається і молодшою дочкою "прекрасної няні" – Мілою, якій скоро виповниться півтора роки.

Анастасія Заворотнюк не залишається одна ні вдень, ні вночі. Біля неї повсякчас знаходиться хтось із рідних. Це надає їй сил і впевненості в тому, що їй таки вдасться здолати свою хворобу.

Так, днями старша дочка актриси , Анна, висловила впевненість у своєму Іnstagram, що її мати неодмінно і повністю одужає.

Українцям розповіли, як платити менше за опалення взимку: можна заощадити до 50%
Попереду початок опалювального сезону і щорічно українці стикаються з однією і тією ж проблемою. Тарифи ростуть, будинки виявляються непідготовленими ...
В якій валюті українцям зберігати заощадження: експерт дав пораду
Долар в Україні стрімко зростає, однак, експерти не радять українцям бігти в обмінники і продавати валюту. Зараз краще спробувати зберегти свої заощад...
ПриватБанк став блокувати карти своїх клієнтів: люди не можуть зняти гроші
Клієнти державного ПриватБанку дедалі частіше скаржаться на цю фінансову установу через незрозумілі маніпуляції з платіжними картами. Зокрема, на тема...
Тимошенко нібито вивела величезні гроші з України: в Мережі з'явився оглушливий компромат на леді “Ю“
Юлія Тимошенко, ймовірно, вивела з України величезну суму грошей. Такі дані з'явилися вчора на латвійському сайті Re:Baltica. Журналісти сайту, у свою...
Українцям розповіли, як отримувати високу пенсію: названо стаж і зарплату
Розмір пенсії в Україні безпосередньо залежить від рівня зарплати. Щоб отримувати максимальну пенсію, зарплата повинна бути вищою за середню приблизно...