Чоловік Валерії хоче допомогти Анастасії Заворотнюк: Пригожин готовий все робити безоплатно

Чоловік Валерії Йосип Пригожин готовий очолити фонд, який буде займатися фінансовою підтримкою творчих людей, що опинилися в тяжкому становищі. Пригожин вважає, що тривалий карантин і пов'язана з ним криза загострила проблеми, які до цього існували в шоу-бізнесі і суміжних з нею сферах.

Чоловік Валерії хоче допомогти Анастасії Заворотнюк: Пригожин готовий все робити безоплатно - today.ua

Як відомо, Йосип Пригожин підтримав чоловіка Наташі Корольової, Сергія Глушка, коли той висловився про скрутне становище, в якому зараз опинилося багато артистів. Відразу після цього частина списів, які були направлені в потужний торс Тарзана, хейтери переорієнтували на нього.

Проте чоловік Валерії не став відхрещуватися від сказаного і підтвердив свої слова. При цьому він підкреслив, що не мав на увазі конкретно себе або Глушка, однак у світі шоу-бізнесу є чимало людей, чиї заробітки набагато скромніші. Саме вони сьогодні опинилися в тяжкому становищі. Тому Пригожин вважає доцільним створення певного фонду допомоги діячам мистецтва і навіть згоден його очолити. Причому, на абсолютно добровільних засадах. Своєю ідеєю він поділився з виданням Sobesednik.

У цей фонд, на думку Пригожина, повинні входити не лише співаки і музиканти, а й актори, блогери і взагалі всі, хто працює і досяг успіху в шоу-бізнесі та суміжних з ним сферах.

Він вважає, що фонд міг би, наприклад, підтримати зараз Анастасію Заворотнюк, чия сім'я витрачає величезні гроші на лікування артистки. До речі, нещодавно її діагноз офіційно підтвердили медики. Зокрема, директор Інституту молекулярної біології РАН Олександр Макаров розповів, що їхній інститут розробив метод лікування, який може допомогти їй у боротьбі з її грізним захворюванням. Однак зараз, каже він, такої необхідності немає. Анастасії нібито стало легше. При цьому сім'я Заворотнюк вже неабияк витратилася на її лікування. Чоловікові актриси Петру Чернишову, подейкують, навіть довелося продати свою квартиру в Криму.

Чоловік Валерії хоче допомогти Анастасії Заворотнюк: Пригожин готовий все робити безоплатно

Раніше, каже Йосип Пригожин, багатьом діячам мистецтва допомагав Йосип Кобзон. Однак зараз, на жаль, Кобзона немає, і артистам, які потрапили в скрутне становище, немає до кого навіть звернутися. А якби був такий фонд, то можна було би шукати допомоги у нього.

Забезпечені зірки могли б вносити до цього фонду щорічно якусь суму грошей, вважає артист. Він закликав своїх колег приєднатися до цієї ініціативи. У той же час Пригожин розкритикував комітет з культури, що функціонує в російській Держдумі. Він сказав, що взагалі не знає, навіщо всі ці комітети потрібні.

Нагадаємо, Сергію Глушку, який поскаржився на життя артистів у період карантину, багато роботодавців навперебій почали пропонувати працевлаштування. Зокрема – в одній із московських служб таксі.

ДЖЕРЕЛОsobesednik.ru
Дружина Комарова перехворіла на коронавірус і розповіла, як перенесла хворобу
Дружина Дмитра Комарова отримала чергову корону, ось тільки не розкішну прикрасу на голову, а вірусну інфекцію. Колишня королева краси Олександра Куче...
Пільговий проїзд: стало відомо, скільки поїздок будуть оплачувати українцям
В Україні хочуть монетизувати пільговий проїзд. Тобто, за проїзд пільговиків не будуть оптом розплачуватися з перевізниками з бюджету, а кожен пільгов...
Стало відомо, скільки українців отримують пенсії більше 70 тис. гривень
Стало відомо, скільки громадян України отримують найвищі пенсії. Їх виявилося трохи більше 3,5 тисяч людей. Пенсійний фонд опублікував дані про одержу...
Дочка Олі Полякової похвалилася короткою зачіскою
Дочка Олі Полякової тривалий час поривається обрізати своє красиве довге волосся, яке доходять їй до попереку. Відома співачка забороняє спадкоємиці ч...
У “Нафтогазі“ розповіли, як отримати знижку при оплаті за газ за тарифом “Місячний“
Менше платити за газ можна не тільки, отримавши субсидію або пільгу, а й іншими способами. У НАК “Нафтогаз України“ розповіли, як заощадити на оплаті ...