Мода повертається: зачіска з минулого, яка омолоджує

Тендрилс з пасмами: так називається зачіска, яка була в моді 20 років тому. Вона дозволяє жінкам візуально омолодитися, тому залишається популярною на протязі довгого часу. В останні роки її популярність посилюється.

Мода повертається: зачіска з минулого, яка омолоджує - today.ua

Стиліст Кріс Епплтон зробив таку зачіску співачки Дуа Липі, відправивши її з цим укладанням на світський захід. Спочатку він зібрав локони зірки в пучок, а потім просто випустив пасма з боків. Знімок, який зробили фотографи в той момент, коли Липа крокувала по червоній доріжці, Кріс назвав «Греммі 90-х».

Експерти вважають, що за допомогою такої зачіски навіть ті представниці прекрасної статі, які досягли поважного віку, будуть виглядати на добрих 10 років молодше. Цим скористалися багато зірок шоу-бізнесу, в тому числі – Дженніфер Лопес і Джей Ло.

Мода повертається: зачіска з минулого, яка омолоджує

Моду на тендрилс з пасмами ввела в свій час Дженніфер Еністон, яка з'являлася з пасмами в культовому серіалі «Друзі». З таким ж укладанням вона з'являлася і на світських раутах і стала прикладом для наслідування для багатьох знаменитостей і звичайних жінок.

Зробити таку укладку досить просто. Це під силу кожній дівчині і жінці. Достатньо лише зібрати волосся в пучок на потилиці, а потім легким рухом руки випустити по обох сторонах обличчя товсті пасма. При бажанні їх можна завити плойкою і закріпити лаком для волосся або гелем.

Тендрилс з пасмами омолоджує, але є і такі зачіски, які здатні зістарити на кілька років. Про зачіски «для бабусь» читайте в нашому матеріалі.