Ліза Галкіна викликала ажіотаж в Мережі: “Він щас поспить і ще з'їсть - як ти“

Ліза Галкіна викликала ажіотаж в Мережі: “Він щас поспить і ще з'їсть - як ти“ - today.ua

Ліза Галкіна і її брат-близнюк Гаррі ростуть на диво кмітливими дітьми, якими по праву можуть пишатися батьки. Щоби зберегти безцінні моменти їхнього дорослішання Максим Галкін часто знімає їх на камеру і викладає відео в Мережу.

Так, нещодавно в одному з фан-акаунтів сім'ї Галкіна-Пугачової з'явилося архівне відео з Лізою, на якому їй роки три. Судячи з голосу за кадром, знімає його Максим Галкін. За кадром також чути голос Алли Пугачової, а в кадрі їхня – чарівна донечка.

Відео складається з кількох епізодів. У першому - Ліза на всіх парах мчить у дім, несучи в долоньці сонечко (божу корівку). Камера ледве встигає за нею.

"Я пішла мамі показати. Божа корівка. Вона ще спить. Мама!" – кричить Ліза, якій не терпиться похвалитися своїм скарбом.

"А що треба їй сказати? Полети на небо, принеси нам хліба – чорного і білого, тільки не горілого", - вчить дочку навичкам спілкування із сонечками голос Пугачової.

"Добре, я спробую", - відповідає Ліза і мчить назад у двір.

У другому епізоді Ліза крутиться біля грядки, над якою пурхають метелики. Вона і сама легкістю рухів нагадує метелика, який ось-ось спурхне над квітами.

"Ось, він летить білий метелик. Це капустянка. А ось ті з очками - павичеве око. А це - шоколадниця", - викладає Ліза урок зоології, при цьому мило шепелявлячи.

"Ой, що це у них – зібрання якесь?!" – чути за кадром голос Алли Пугачової, яка підігрує доньці.

У третьому епізоді Ліза тримає в руках великий зелений листок, на якому сидить равлик.

"Ти равлика знайшла?" – запитує тато, Максим Галкін.

"Торкнися панциря, пропонує йому дочка і тут же показує на дірочки в листочку: - Ось скільки багато з'їв".

"А чому він тут поїв, а тут не поїв?" – цікавиться Максим.

"Не вистачило сил. Він щас поспить і ще з'їсть - як ти. Відступаєш трохи, потім ще їси, вбиває донька своєю відповіддю наповал і додає, тікаючи, вже на ходу: - Я буду всіх тварин приносити тобі показувати!"

"Всіх?!!!" – вкладає Галкін в коротку репліку все своє передчуття цього процесу.

https://www.instagram.com/p/CAka8YOIaKS/

Загалом, це все, звичайно, краще один раз побачити, ніж прочитати. Прихильники Алли Пугачової і Максима Галкіна у своїх коментарях вдосталь висловили захоплення маленькою розумницею. І схоже на те, що скоро і Лізи і Гаррі буде не менше підписників, ніж у їхніх зіркових батьків. Відео з ними дійсно дають заряд позитиву. А Лізу взагалі можна призначати як антидепресант.

До речі, в Мережі не так давно з'явилася інформація, що нібито Ліза – дитина з відредагованим геномом. Нехай навіть і так – результат все одно відмінний вийшов.

Деякі українці можуть втратити до половини своєї пенсії: ПФУ розповів, хто ці невдахи
В Україні в 2021 році обіцяють тричі підвищувати пенсії. Перше підвищення заплановано з 1 січня, друге - з 1 липня і третє - з 1 грудня. Всі ці етапи ...
Долар раптово подешевшав після тривалого подорожчання: скільки коштує валюта наприкінці тижня
У четвер, 24 вересня, долар вперше за останні півроку впав у ціні. Американська валюта подешевшала на 3 копійки, і на сьогоднішній день долар коштує 2...
“По п'ять тисяч на пенсії“: українців зобов'яжуть погасити борги ПФУ зі своїх зарплат
Дефіцит Пенсійного фонду в 2021 році досягне 203,8 млрд грн. Щоб погасити заборгованість і не залишитися в один прекрасний момент без пенсії, українці...
В Україні будуть продавати житло за доступними цінами: Кабмін вирішив допомогти українцям
Кабінет міністрів України вирішив зробити українцям приємний сюрприз. Уряд має намір скасувати сплату пенсійного збору при купівлі квартири. Завдяки ц...
В Україні магазини не будуть приймати старі купюри: що робити покупцям
Грошова реформа в Україні продовжує реалізовуватися. НБУ, як і обіцяв, з 1 жовтня 2020 р, виводить з ужитку старі паперові купюри, які були випущені д...