Місячний календар стрижок на грудень 2019: коли потрібно обрізати волосся, щоб значно збагатити свій бюджет

Місячний календар стрижок на грудень 2019 року

1 грудня

Місячний календар стрижок на грудень 2019: коли потрібно обрізати волосся, щоб значно збагатити свій бюджет - today.ua

5-6 місячний день, зростаючий Місяць у Водолії. Це нейтральний день. Ваш похід до стиліста сьогодні ніяк не позначиться на загальному стані.

2 грудня

6-7 місячний день, зростаючий Місяць у Водолії. Це вкрай несприятливий період для стрижки. Але цілком підходить для фарбування.

3 грудня

7-8 місячний день, зростаючий Місяць у Рибах. І стрижка і фарбування сьогодні просто протипоказані для вас. Приділіть увагу своєму здоров'ю.

4 грудня

8-9 місячний день, зростаючий Місяць у Рибах. У цей день краще уникати відвідувати перукарню, стрижка тільки негативно вплине на ваше здоров'я.

5 грудня

9-10 місячний день, зростаючий Місяць у Рибах. Сьогодні украй несприятливий період для стрижки волосся. Відмовтеся навіть від процедур за доглядом для обличчя і тіла.

6 грудня

10-11 місячний день, зростаючий Місяць у Овні. Якщо надумаєте сьогодні пофарбувати волосся, то вибирайте тільки перевіреного майстра. А волосся сьогодні краще нарощувати. На молодий Місяць це найвдаліший період.

7 грудня

11-12 місячний день, зростаючий Місяць у Овні. Це нейтральний день для походу до стиліста.

Місячний календар стрижок на грудень 2019: коли потрібно обрізати волосся, щоб значно збагатити свій бюджет

8 грудня

12-13 місячний день, зростаючий Місяць у Тельці. Ідеальний період для всіляких експериментів. Крім того, вас чекає фінансова удача, якщо вирішите змінити свій імідж.

9 грудня

13-14 місячний день, зростаючий Місяць у Тельці. Якщо сьогодні зробите стрижку, то вас неодмінно чекає успіх. Також ви зможете відкрити свій потенціал і направити його в потрібне русло. Для фарбування ідеально підбирати світлі і руді відтінки.

10 грудня

14-15 місячний день, зростаючий Місяць у Тельці. Якщо ви надумаєте сьогодні підстригтися, то це принесе успіх в спілкуванні з людьми.

11 грудня

15-16 місячний день, зростаючий Місяць у Близнюках. Стрижка сьогодні зміцнить ваше волосся і сприятливо позначиться на вашому здоров'ї.

12 грудня

16-17 місячний день, повний Місяць у Близнюках. Це ідеальний день для стрижки в грудні. Ви не тільки отримаєте ідеальну зачіску, про яку давно мріяли, але й зміцните свою шевелюру. А для тих, хто вирішить змінити колір волосся, в новому році прийде справжня удача.

13 грудня

17-18 місячний день, щербатий Місяць у Раку. Це невідповідний день для зміни іміджу. З новою зачіскою можуть утекти і фінанси з вашого бюджету.

14 грудня

18-19 місячний день, щербатий Місяць у Раку. Прекрасний день для зміни іміджу і експериментів. Але варто почекати з фарбування.

Місячний календар стрижок на грудень 2019: коли потрібно обрізати волосся, щоб значно збагатити свій бюджет

15 грудня

19-20 місячний день, щербатий Місяць у Леві. Для тих, хто хоче щось змінити в своєму житті пора відправлятися в салон. Також неділю ідеально підходить для фарбування.

16 грудня

20-21 місячний день, щербатий Місяць у Леві. Якщо хочете, щоб сповнилися усі бажання, намагайтеся скуштувати сьогодні свого перукаря.

17 грудня

21-22 місячний день, щербатий Місяць у Діві. У вівторок власницям довгого волосся можна сміливо експериментувати із зачіскою.

18 грудня

22-23 місячний день, щербатий Місяць у Діві. Сьогодні нейтральний день для маніпуляцій з волоссям. Зате будуть дуже ефективні по освітленню шкіри обличчя.

19 грудня

23 місячний день, щербатий Місяць у Діві. Подумайте перед тим, як сьогодні відправитися до майстра, будь-які зміни можуть вплинути на ваше здоров'я, як в позитивному, так і негативному ключі.

20 грудня

23-24 місячний день, щербатий Місяць у Терезах. Для тих, хто хоче в п'ятницю зустріти свою любов можна і навіть потрібно записатися до майстра.

21 грудня

24-25 місячний день, щербатий Місяць у Терезах. Результат стрижки може здивувати сьогодні і вас, і майстри. Також несприятливо сьогодні фарбувати волосся.

Місячний календар стрижок на грудень 2019: коли потрібно обрізати волосся, щоб значно збагатити свій бюджет

22 грудня

25-26 місячний день, щербатий Місяць у Скорпіоні. День протипоказаний для походу в перукарню.

23 грудня

26-27 місячний день, щербатий Місяць у Скорпіоні. Ні фарбування, ні стрижка не будуть сьогодні сприятливими.

24 грудня

27-28 місячний день, щербатий Місяць у Стрільці. Прекрасний момент для того, щоб не тільки змінити імідж, але й поповнити свою скарбницю. Після стрижок сьогодні, є велика ймовірність потоку коштів у ваш сімейний бюджет.

25 грудня

28-29 місячний день, щербатий Місяць у Стрільці. Нова стрижка зміцнить ваше здоров'я. Так що не сидіть вдома, а швидше біжіть до майстра за новим творінням.

26 грудня

29, 1-2 місячний день, новий Місяць у Козерозі. Несприятливий день для походу до стиліста. Зачекаєте зараз з цим.

27 грудня

2-3 місячний день, зростаючий Місяць у Козерозі. Стрижка в п'ятницю буде невдалою, волосся швидко відростати.

28 грудня

3-4 місячний день, зростаючий Місяць у Водолії. Невдалий період для будь-яких маніпуляцій з волоссям.

29 грудня

4-5 місячний день, зростаючий Місяць у Водолії. Якщо немає особливої потреби стригтися сьогодні, то краще відкласти візит до перукаря.

Місячний календар стрижок на грудень 2019: коли потрібно обрізати волосся, щоб значно збагатити свій бюджет

30 грудня

5-6 місячний день, зростаючий Місяць у Водолії. Зачіска тільки забере вашу життєву енергію, але можна сміливо фарбувати волосся.

31 грудня

6-7 місячний день, зростаючий Місяць у Рибах. Нарешті вдалий день для будь-яких зачісок. Будьте уважні, багатства можуть впасти вам буквально прямо на голову. Так що записуйтеся заздалегідь до майстра, адже перед святом буде багато охочих змінити образ і отримати істотну вигоду.

Раніше ми повідомляли про те, який краще манікюр підібрати за знаками Зодіаку.