“Насиліконена“: Лорак збільшила груди і показала їх на весь світ

Ані Лорак, яка останнім часом проживає і гастролює пеерважно в Росії, у перервах між гастролями працює над зйомками кліпів на свої пісні. Так, співачка невимовно порадувала своїх шанувальників тизером свого нового кліпу "Я бы летала".

“Насиліконена“: Лорак збільшила груди і показала їх на весь світ - today.ua

Кароліна опублікувала його в Instagram. При цьому співачка анонсувала вихід повного кліпу 3 березня. Тобто, вже зовсім скоро її шанувальники зможуть насолодитися новим плодом спільної творчості Ані Лорак і відомого кліпмейкера Алана Бадоєва. До речі, це далеко не перша співпраця Ані з Аланом. Охоче працюють з Бадоєвим також і багато інших українських і російських зірок.

Так, днями вийшов кліп його ж авторства на пісню Світлани Лободи "Новий Рим", який відразу завоював як багато прихильників, так і багато критиків. У кліпі Лободи є зомбі, літаюча тарілка і сама співачка в образі інопланетного монстра.

Судячи з тизера, представленого Кароліною, режисер в її кліпі не став влаштовувати зомбі-апокаліпсис та обійшовся просто красивими натурними зйомками. Втім, зробити остаточний висновок можна буде лише після виходу повного кліпу.

"З першим весняним сонцем зустрічайте моє нове довгоочікуване відео #ябылетала!" – таким написом Ані Лорак супроводила викладене відео.

Звичайно, не дивно, що одним із перших цей пост співачки лайкнув сам Алан Бадоєв. Залишив також свій знак схвалення і продюсер Ігор Крутий, який останнім часом не пропускає жодної публікації Ані Лорак.

Шанувальникам співачки, яким до вподоби все, що виходить від їхньої улюбленої зірки, кадри дуже припали до серця. Вони згорають від нетерпіння і кваплять дні, щоби якнайшвидше побачити черговий плід спільної творчості зірки з відомим кліпмейкером.

Одначе думки підписників з приводу кліпа розділилися. Багатьом здалося, що останнім часом Кліпи Бадоєва з Ані Лорак не відрізняються оригінальністю і всі стали "на одне лице". Крім того, деякі звернули увагу на кадр, що промайнув у відео, в якому співачка з'являється в купальнику. Хейтери ополчилися на груди Ані Лорак. Мовляв співачка знову "підрихтувала" її силіконом.

"Чергова однотипна якась хрєнь!", "Схожий на "Мы нарушаем" . Таке відчуття що їх знімали в один день. Одноманітні кліпи стали", "до Речі так, кліпи одне і теж...ні про що. Просто танцює і все", "Так якби ще й танцювати вміла красиво!", "Взагалі почалися проблеми з репертуаром!", "Та ну таке, якесь пошарпане вже", "Насиліконена", - позлостивилися ті, кому кліп не сподобався, або не подобається сама співачка.

"Легка, повітряна, сонячна композиція і божевільно красива головна героїня кліпу", "Офігєть відео, сексі , справжня супер-зірка", "Гарний кліп, а ви ще красивіша", - заспокоїли Ані Лорак її незмінні шанувальники.

https://www.instagram.com/p/B9GsmLgp5r-/

До речі, недоброзичливці розкритикували і фото співачки в халатику, яке вона також виклала в Мережу. Багато хто вважає, що Ані Лорак на знімку зовсім на себе не схожа. Мовляв, через експерименти із зовнішністю Кароліна дедалі більше стає схожа на іншу зірку – Таїсію Повалій.