Лоліта розповіла, як запобігає небажаній вагітності: “Це турбує більше, ніж коронавірус”

Лоліта розповіла, як запобігає небажаній вагітності: "Це турбує більше, ніж коронавірус" - today.ua

Лоліта Мілявська, яка перебуває зараз на гастролях у Німеччині, розповіла, як захищається від коронавіруса. Співачка заявила, що побоюється небажаної вагітності більше, ніж цієї напасті. Про це вона розповіла в інтерв’ю одному з російських ЗМІ.

Втім, і незапланованої вагітності зірка теж уже не боїться.

“Можна я не буду захищатися? В моєму віці вже можна не захищатися, це в жодному разі не закінчиться вагітністю”, – заявила Лоліта.

Що ж стосується коронавіруса, то співачка каже, що в Німеччині немає паніки з цього приводу. Їхню групу при в’їзді ніхто не оглядав на предмет захворювання і ні про що не розпитував. На вулицях – весна, люди ходять усміхнені, зі щасливими відкритими обличчями.

Зовсім не так, як це було нещодавно у Москві, коли вона закашлялася після виступу. Від неї тут же стали ретируватися деякі шанувальники, ледь не кидаючи на ходу квіти.

“У мене не коронавірус, у мене алергічний кашель на сценічний дим”, – поспішила заспокоїти їх співачка, проте не на всіх це справило враження.

Правда, і в Німеччині, в аеропорту можна побачити людей з масками на обличчі. Однак вистачає пасажирів і без них. Їхня група теж не взяла із собою масок на гастролі.

Водночас трохи поберегтися Мілявська все-таки пообіцяла. Сказала, що буде поменше обніматися і цілуватися зі своїми шанувальниками, коли ті даруватимуть їй квіти. Ось і весь її захист від коронавіруса.

Нагадаємо, що напад кашлю у Лоліти Мілявської трапився і в той час, коли вона спілкувалася з журналістами. Співачка змушена була перервати інтерв’ю і втекти.

Гороскоп на 3 квітня від Павла Глоби: все не так вже погано – як пройде п’ятниця в самоізоляції
Гороскоп на п’ятницю, 3 квітня 2020 року, обіцяє, всупереч усьому, день, в якому буде місце для приємних несподіванок і радісних подій. Пам’ятайте, що навіть під...
Собчак з Богомоловим відмовилися від інтиму на час карантину
Ксенія Собчак та її чоловік Костянтин Богомолов, які проводять час в самоізоляції, вирішили відмовитися від плотських розваг. Мабуть страх перед всемогутнім коронавірусом виявився сильнішим, ніж...
Місячний календар стрижок на квітень 2020 року: найбільш вдалі дні для зміни іміджу
Місяць надає відчутного впливу на всіх живих істот, що населяють планету Земля. В тому числі і на людей. Саме тому вчасно зроблена стрижка може зміцнити...
Корольова розлютила Мережу знімком святкового застілля під час епідемії: “Вам ще Лещенка бракує”
Наташа Корольова мимоволі стала жертвою запеклих нападок у Мережі. Співачка мала необережність привітати з днем народження свого сусіда гумориста Володимира Винокура, якому 31 березня виповнилося...
Чебуреки з м’ясом і зеленню: найкращий рецепт узбецької кухні
Чебуреки з м’ясом і зеленню виходять хрусткими, соковитими і дуже смачними. Готувати їх нескладно, впорається навіть початківець кулінар. Але тут важливо знати кілька секретів. Чебуреки...