Літній манікюр 2020: у тренді хмари і сухоцвіти

Те, що салони краси закриті, ще не говорить про те, що представниці прекрасної статі залишаться без манікюру. Зробити його можна і вдома, якщо постаратися і взяти до уваги модні тенденції цього літа. А це – хмари і сухоцвіти.

Літній манікюр 2020: у тренді хмари і сухоцвіти - today.ua

Ще зовсім недавно вважалося, що квіточки на нігтях перестали бути актуальними, проте, як запевняють фахівці нейл-дизайну, літо цього року ними буквально всіяне. Стали популярні не свіжі трояндочки і ромашки, а сухоцвіти: маленькі і дуже красиві. Ви можете намалювати їх самі на своїх нігтях або приклеїти та зафіксувати декількома шарами прозорого лаку. Таким чином, у вас вийде шедевр, який буде радувати не тільки вас, але і піднімати настрій оточуючим.

Літній манікюр 2020: у тренді хмари і сухоцвіти

Хмари – ще одна модна тенденція цього сезону. Для того щоб їх намалювати, не обов'язково володіти майстерністю. Такий манікюр, за словами фахівців, вибився в лідери зовсім несподівано, але вже встиг закріпити свої позиції. Основу хмари створюйте таку, яким хочете бачити небо на своїх нігтях. Якщо «погана погода», використовуйте лак темного відтінку. Самі ж хмаринки зображуйте білим лаком.

Літній манікюр 2020: у тренді хмари і сухоцвіти

Як і раніше в моді залишається всіма улюблений френч. У цьому сезоні смужка біля краю нігтя повинна бути широкою і не білою. Використовуйте для цих цілей лак, відтінок якого більшою мірою поєднується з вашим одягом.

Жінки помітили: карантин змінив моду на манікюр. Який новий тренд з'явився?