Ласощі, які зміцнюють імунітет: Комаровський зробив сенсаційну заяву

Відомий лікар Євген Комаровський розповів про те, що кращим продуктом для зміцнення імунітету є ласощі, улюблені мільйонами. Це, як ви вже здогадалися, морозиво, яке слід купувати дітям частіше.

Ласощі, які зміцнюють імунітет: Комаровський зробив сенсаційну заяву - today.ua

За словами лікаря, вплив холоду на мигдалини сприяє зміцненню порожнини рота. Це, в свою чергу, призводить до формування стійкості до різного роду захворювань. Комаровський каже, що купувати морозиво своїм дітям слід регулярно. Вживання цієї ласощі всього один раз в місяць не дасть зовсім ніякого ефекту.

Ласощі, які зміцнюють імунітет: Комаровський зробив сенсаційну заяву

«Я дуже часто розповідаю про те, що для зміцнення місцевого імунітету порожнини рота регулярне вплив холоду на мигдалини — це дуже круто», - сказав Коморовський. Він також уточнив, що деяким дітям це ласощі протипоказано.

Категорично не рекомендується вживати десерт дітям з ожирінням, так як продукт має високу калорійність. Протипоказання до морозива не мають нічого спільного з хронічними захворюваннями.

Нагадаємо, що нещодавно доктор Комаровський спрогнозував нову хворобу, яка може вразити безліч дітей. Це – синдром Кавасакі. Дізнайтеся подробиці з нашого матеріалу.