Кудрявцева показала себе юною і свіжою: як виглядала зірка до пластичних операцій

Лєра Кудрявцева, чиє ім'я останнім часом стало синонімом невдало зробленої пластики, показала свої дитячі фото, на яких майбутня зірка зображена ще точно до усіх своїх експериментів із зовнішністю.

 Кудрявцева показала себе юною і свіжою: як виглядала зірка до пластичних операцій - today.ua

В кінці минулого року у Мережі з'явилася звістка про те, що Лєра Кудрявцева ледь не померла через імплант, що лопнув у грудях. Незабаром і сама телеведуча виступила із зізнанням, не ставши приховувати цей факт від громадськості. Виявилося, що Лєра ще багато років тому вирішила "підправити" груди і вставила собі силіконові імпланти.

І ось торік один з імплантів лопнув і став підтікати в навколишні тканини. Лікарям вдалося врятувати телезірку. Після цього Лєра Кудрявцева заявила, що до пластичних хірургів більше – ані ногою. Заодно вона повідомила, що груди – єдина частина тіла, яку вона піддавала переробці. Правда, не так давно багато підписників зірки відзначили, що в неї стали тонше губи. Очевидно, Кудрявцева ще й звідти вирішила, від гріха подалі, прибрати наповнювачі.

Що стосується обличчя, то тут, як стверджує зірка, пластичні хірурги нічого не поліпшували: така вона була з дитинства. Однак багато засумнівалися в правдивості її слів. Мовляв, Кудрявцева усюди "перероблена", проте не хоче говорити про це.

Мабуть, аби покінчити з цими розмовами раз і назавжди, телеведуча оцифрувала свої дитячі фото та опублікувала їх у себе в Instagram. На знімках Лєра в дитинстві на руках у батька, Лєра з акуратним чубчиком у зв'язаному бабусею джемпері, юна Лєра років 16-17.

https://www.instagram.com/p/B_LII-XKvK1/

На тих фото у зірки ще темне волосся і невинний погляд. Однак навіть із тих знімків, деяким з яких уже майже чотири десятки років, можна впізнати нинішню Лєру Кудрявцеву. Тобто, зірка не збрехала, коли говорила, що нічого не змінювала у своєму обличчі: вона просто красива від природи.

Свої дитячі фото телеведуча супроводила коментарем зі спогадами з дитинства. Ця публікація викликала бурю відгуків. Не так через зовнішність Лери, як через те, що багато хто у відповідь поділився спогадами власного дитинства. Вийшло зворушливо, задушевно і дуже щиро.

Нагадаємо, Лєра Кудрявцева розповіла, як вона зганьбилася перед чоловіком через карантин.