Кудрявцева не на жарт розлютила зголоднілий народ рекламою відомого делікатесу

Лєра Кудрявцева, подібно до багатьох зірок шоу-бізнесу, зараз подалася в онлайн-рекламу. Селебрітіс залишилися без роботи і без заробітків. А тим часом, поповнювати запаси фінансів якось потрібно. Тому дехто з них знайшов собі способи заробітку онлайн. Очевидно, і Лєра теж вирішила поповнити свої фінанси таким чином.

Кудрявцева не на жарт розлютила зголоднілий народ рекламою відомого делікатесу - today.ua

На знімку зірка рекламує чорну ікру. Артистка знялася в явно домашньому, кухонному, образі. На ній – скромна кофтинка з леопардовим принтом. Волосся прибране з обличчя і з чола та зафіксоване червоною косинкою, зав'язаною вгорі над чолом у кокетливий вузол. Правда, при цьому зірка чомусь господарює на кухні з величезними наклеєними віями. Очевидно, цибулю різати їй не доведеться. Втім, навіщо цибуля, якщо є баночка чорної ікри?

"Чорна ікра містить близько тридцяти відсотків високоцінного білку, багата на вітаміни А, В, D, E, легкозасвоювані жири (більше 10%) і великий перелік мікроелементів", - коментує Кудрявцева свій знімок.

Далі йде довгий перелік переваг цього делікатесу, який містить все, чого так не вистачає середньостатистичному мешканцю середньої смуги. Загалом, тут і життєво важливі мікроелементи, і жирні кислоти, і взагалі повна кладова корисностей.

І завершує Лера свій пост фразою, що найбільше роздратувала її підписників, які не завжди мають гроші на хліб із майонезом:

"Оскільки цього літа моря і океани навряд чи будуть доступними, будемо їсти ікру ?".

https://www.instagram.com/p/CBDwhM_qXbN/

Якщо це жарт, то доволі жорстокий, вирішили підписники зірки та обрушили на шоувумен весь свій праведний гнів. Вони пишуть, що простому народу такий делікатес не був доступний навіть у кращі часи, не кажучи вже про кризові. Тому реклама того, що вони не їдять, їм начебто й не потрібна. Деякі висловлюють невдоволення, що зірки зовсім відірвалися народу, і вже просто не відчувають больових точок. Треті вважають, що, якби кинути пити і курити, то ікру все-таки можна собі дозволити.

"Так її і рекламувати не треба !!! У кого є гроші, той її і їсть!!!", "До чого цей пост Лєра? Народ не може собі цього дозволити", "Ну, це проблеми народу. Кидайте курити, пити, і думаю, всі зможуть придбати і чорну і червону ікру!", "?вона просто не розуміє або просто , живучи в країні жебраків, дражнить народ", "Добре, що тебе народ любить, а то понаписували б?", "А я ніколи її не їла. Напевно смачна", "Еееее як би м'якше, криза знаєте))) так)) не до ікри чорної зараз людям, ну середньостатистичним", "Спасибі за рекламу, будемо тепер їсти тільки чорну ікру, адже вона, виявляється, така корисна! А ми не знали!" – написали підписники Лєри у коментарях.

До речі, 49-річна Лєра Кудрявцева вже давно працює в шоу-бізнесі, і гроші на ікру у неї, звичайно, є. А не так давно у Мережі з'явилися фото зовсім молодий Лєри, зроблені в ту пору, коли такі делікатеси їй були ще не по кишені.