Барбара Брильська розповіла страшну правду про Пугачову

Барбара Брильська розповіла страшну правду про Пугачову - today.ua

Алла Пугачова, творчий шлях якої вже перетнув піввіковий рубіж, ще не відійшла від справ і залишається однією з найвпливовіших особистостей у світі шоу-бізнесу. Саме вона багато в чому вирішує, кому співати зі сцени, а кому йти.

Подейкують, багато зірок російської (і не лише російської) естради так і не змогли спалахнути у повну силу через підступіи Примадонни. У російському шоу-бізнесі давно гуляє погана слава про “пугачівську мафію”, яка заправляє всіма кадровими рішеннями.

Сьогодні вже мало хто пам’ятає імена Валентини Легкоступової, Ліки Стар, Ольги Зарубіної. Та й Маша Распутіна, яскраво спалахнувши на небосхилі, швидко згасла. А між іншим, у цих співачок були всі шанси стати зірками першої величини: від потужного і красивого вокалу до неординарної зовнішності. Однак Пугачова, яка вже мала величезний вплив на, тоді ще радянській, естраді, зробила все, щоби вони не змогли пробитися на вершину Олімпу.

Не так давно звинуватив Пугачову у своїй занапащеній зірковій кар’єрі і співак Михайло Муромов, який запам’ятався завдяки кільком хітам. Мовляв, коли Алла Пугачова зрозуміла, що співак-початківець може затьмарити на сцені її, пісні Муромова тут же стали видаляти з телеканалів і “вирізати” з уже готових програм.

Всі ці заяви можна було б вважати маячнею скривджених нездар, якби не свідчення людей, які ніяк не причетні до російської естради, але добре знають її таємниці. Зокрема, польська актриса Барбара Брильська говорила, що Алла Пугачова практично розпоряджається усім російським шоу-бізнесом.

Якщо проаналізувати, хто сьогодні крутиться в обоймі найбільш рейтингових і затребуваних в російському шоу-бізнесі, то виявиться, що все це – люди з близького оточення Примадонни. Зокрема, її чоловіки, колишній і нинішній, донька Крістіна Орбакайте, давній друг Алли Борисівни Ігор Ніколаєв, колишній зять Володимир Пресняков, давня подруга Пугачової Лайма Вайкуле, Микола Басков, який теж крудиться у тих же колах. Звичайно, є й інші, але кістяк складає саме ця група.

Та й молодшим дітям Алли Пугачової, які з’явилися на світ у шлюбі з Максимом Галкіним, схоже, вже почали готувати шлях у зірки. Хоча дітлахи, слід визнати, дійсно хороші і музично обдаровані.

При цьому ніхто, звичайно, не заперечує безперечного таланту самої Пугачової, однак її небажання ділитися славою, подейкують, набуло гіпертрофованої форми.

Чи не тому навіть колишній чоловік Алли Пугачової Філіп Кіркоров, якому вона, за її ж зізнанням, не раз наставила роги, досі боїться Примадонні сказати слово поперек і, як і раніше, намагається триматися в її орбіті.

Анастасія Заворотнюк не дозволила дочці повернутися додому – сльози не допомогли
Анастасія Заворотнюк, свого часу, проявила жорстку позицію стосовно старшої дочки Анни. Вона не дозволила їй повернутися додому із США, незважаючи на прохання та сльози 18-річної...
Знаки Зодіаку, яких можуть чекати неприємності вже у квітні – гороскоп
Незважаючи на те, що весна – період оновлення і період, коли найменше хочеться думати про погане, деяким знакам Зодіаку квітень цього року готує неприємні сюрпризи....
Свята 29 березня: у Возовий день ворожили на майбутнє і не їли хліб після заходу
Традиційно 29 березня православні християни вшановують пам’ять святого великомученика Сави Єрмопольского (Єгипетського). У 3 столітті н.е. він віддав життя за свою віру. В народі збереглися...
Гороскоп на 29 березня від Павла Глоби: як проведуть знаки Зодіаку недільний день на карантині
Гороскоп на неділю, 29 березня 2020 року, обіцяє успіх тим, хто здатний на креативні підходи до вирішення проблем. Мобілізуйте своє творче начало, і вихідний, незважаючи...
Гречка для нашого організму: користь чи шкода
Гречка – мабуть, найбільш поширена і найпопулярніша в нашому народі крупа. Її можна зустріти в меню усіх громадян: і в тих, хто намагається протягнути від...