Коронавірус забрав життя ще одного переможця виборів: помер мер Конотопа

Коронавірус забрав життя ще одного українського мера. Від підступної хвороби помер 52-річний Олександр Луговий - нещодавно обраний мер Конотопа (райцентру в Сумській області).

Коронавірус забрав життя ще одного переможця виборів: помер мер Конотопа - today.ua

Депутат районної ради, фермер Олександр Луговий йшов на вибори градоначальника як самовисуванець. Завдяки своїй доступній і реальній програмі він переміг 25 жовтня, відчутно випередивши чинного градоначальника Артема Семеніхіна, висунутого "Свободою". Луговий набрав 37,34% голосів виборців, тоді як Семеніхіну дісталися симпатії лише 31,87% місцевого електорату. На другий тур Луговому йти не потрібно було, адже в містах з населенням до 70 тисяч осіб градоначальника обирають в один тур. Таким чином, він готувався вступити на посаду.

Коронавірус забрав життя ще одного переможця виборів: помер мер Конотопа Люди голосували за свого кандидата, коли він уже був хворий. Олександр Луговий захворів на коронавірус ще до виборів, і до виборів потрапив до лікарні. Однак до кінця жовтня його здоров'я стабілізувалося, і чоловік пішов на поправку.

"Друзі! Стан мого здоров'я стабілізувався, і вже на наступному тижні я планую повернутися в Конотоп. Дякую всім за довіру і підтримку. Ціную кожного. Передвиборчий процес-2020 був нелегким для мене в зв'язку з хворобою, але, хвала Богу, все пройшло. Попереду багато роботи. До зустрічі на рідній Конотопщині. Все буде добре ", - написав Олександр Луговий у себе в Facebook.

Коронавірус забрав життя ще одного переможця виборів: помер мер Конотопа А після цього почалися ускладнення. І новий мер програв бій за життя. Про смерть нового градоначальника повідомив народний депутат Ігор Молоток.

"Він переміг на виборах і відчайдушно боровся за життя з підступною хворобою. Здавалося, що найстрашніше вже позаду, але це було не так", - написав нардеп.

На жаль, Олександр Луговий - не єдиний обраний на цих виборах мер, який пішов з життя через коронавірус. До нього підступна інфекція забрала життя Новгород-Сіверського мера Олега Бондаренка і мера Борисполя Анатолія Федорчука.