Коронавірус у Геннадія Кернеса: в Харкові зробили несподівану заяву з приводу зараження мера

Харківська міська рада опублікувала офіційну заяву з приводу зараження мера міста Геннадія Кернеса коронавірусом. У заяві спростовується інформація про те, що харківського градоначальника заразили навмисно, і що до цього нібито причетні очільник ОДА Олексій Кучер і глава МВС України Арсен Аваков.

Коронавірус у Геннадія Кернеса: в Харкові зробили несподівану заяву з приводу зараження мера - today.ua

Виявляється, в місті мусують таку версію, запущену з легкої руки "доброзичливців", які таким чином вирішили вбити клин між президентською вертикаллю влади і міським самоврядуванням.

"Харківська міська рада офіційно заявляє - таку версію подій в команді Геннадія Кернеса не розглядають, а подібні інформаційні вкидання розцінюють лише як недотепну спробу загострити політичне протистояння у Харкові і регіоні та зіштовхнути лобами місцеву і центральну владу. Ця спроба не вдалася", - йдеться в заяві.

Коронавірус у Геннадія Кернеса: в Харкові зробили несподівану заяву з приводу зараження мера Звичайно, назвати реальну причину, де, коли і яким чином Геннадій Кернес заразився COVID-19, неможливо. Втім, як і назвати джерело і точний час зараження інших людей також не представляється можливим.

Скоріш за все, вважають у міськраді, мер заразився через те, що не став переходити на інший графік роботи і працював в тому ж режимі, що й до пандемії. Він, як завжди, проводив наради, приймав у себе відвідувачів, спілкувався з людьми на вулицях міста. Тому з його ритмом життя не дивно, що Кернес міг десь інфікуватися.

"Не дивно, що при такій колосальній кількості контактів він міг заразитися коронавірусом, і спекулювати на цьому захворюванні, яке забрало сотні тисяч життів в усьому світі, зруйнувало звичний уклад життя всього людства, - низько і підло", - заявили в мерії.

При цьому колеги мера також розвінчали ще одну чутку - нібито Кернес зараз перебуває у комі. Його життя - поза небезпекою. А медперсонал клініки "Шаріте" в Берліні робить усе, щоб якомога швидше повернути харківського градоначальника в стрій, повідомили соратники Кернеса.

Однак, вони намагаються не афішувати ще один факт. Подейкують, що в Геннадія Кернеса сильно порушена мова, а це, як кажуть лікарі, може бути наслідком недавно перенесеного інсульту.

ПриватБанк планує відмовитися від кредитних карт
ПриватБанк до кінця 2020 року планує встановити по всій території України не менше десяти тисяч платіжних біометричних POS-терміналів, які дозволяють ...
Кабмін вирішив звільнити від комуналки і збільшити пенсію деяким громадянам: дізнайтеся, кого торкнеться нововведення
Кабмін вирішив частково звільнити від комунальних витрат деких громадян, а також збільшити пенсійні виплати для членів сімей загиблих в АТО / ООС. Вид...
Долар після виборів продовжує зростати, євро різко просів: НБУ оновив курс валют
Курс долара в Україні, 29 жовтня, встановлений на рівні 28,40 грн/долар, що на 4 копійки більше, ніж в попередній банківський день. Незважаючи на те, ...
В Україні середня зарплата виросла на 550 гривень: хто з громадян отримує найбільше
Середня зарплата українців у вересні збільшилася на 4,8%, або на 552 грн, і тепер становить 11 998 грн. У той же час заборгованість по зарплатах в Укр...
Під час карантину в Україні подорожчають продукти: на що підвищаться ціни і чому
В Україні термін дії карантинних обмежень продовжили до кінця поточного року. У зв'язку з тим, що люди знову в холодну пору року опиняться на майже то...