Коронавірус охопить мільярди людей на планеті: що пророкувала Ванга

Пандемія коронавіруса змусила нас згадати про те, що пророкувала болгарська ясновидиця Ванга. Ще чверть століття тому вона говорила про те, що в рік п'яти двійок, тобто в 2020-му на людей обрушиться страшне захворювання, яке охопить не мільйони, а мільярди людей. Про це розповів друг провидиці – журналіст Сергій Косторной, якому вона і виклала свої бачення.

Коронавірус охопить мільярди людей на планеті: що пророкувала Ванга  - today.ua

Чому Косторной тільки зараз вирішив озвучити ці передбачення? Справа в тому, що сама провісниця вважала, що людям зовсім не потрібно знати про те, що їх чекає. Вона просила свого знайомого оприлюднити цю інформацію лише тоді, коли зійдуться п'ять двійок, і станеться це двічі. Перша дата – це 22.02.2020, яка вже себе виправдала, а друга – 22.12.2020. Зазначимо, що Ванга, за словами Косторного, не захоплювалася нумерологією. Але саме в лютому в Китаї відзначили масове зараження коронавірусом.

Коронавірус охопить мільярди людей на планеті: що пророкувала Ванга

Прокляття п'яти двійок, передбачене Вангою, збулося з високою точністю, так як всього за два місяці в світі заразилися COVID-19 чотири мільйони людей. Сьогодні коронавірусом охоплено 212 країн. Захворювання зростає в геометричній прогресії. Отже, чого чекати людству, не відомо. Деякі вірусологи стверджують, що ця хвороба з часом охопить 80 відсотків жителів Землі.

Провидиця Ванга в свій час говорила, що світ врятують молитва, доброта і любов. «Людство спасеться, коли всі люди звернуться з молитвою до Бога. Коли всі люди стануть добрішими, коли почнуть допомагати взаємно і перестануть змагатися і наживатися», - говорила Ванга.

Передбачення - передбаченнями, але на сьогоднішній день в Україні зафіксовано рекордну кількість видужали пацієнтів. Ознайомтеся зі статистикою в нашому матеріалі.