Кому обов'язково треба їсти сало: захистить від вірусів

Автор: Марченко Любов

Сало – один із культових українських продуктів, який тривалий час незаслужено намагалися виключити з раціону наших співвітчизників, насаджуючи страшилки про його шкоду. Однак час і наука усе розставили по місцях, реабілітувавши його як в очах медиків, так і в очах усіх решти. Сало виявилося не просто безпечним, але й надзвичайно корисним продуктом. Отже, кому варто їсти сало? Сало треба їсти всім.

Кому обов'язково треба їсти сало: захистить від вірусів - today.ua

Кому обов'язково треба їсти сало: захистить від вірусів

Виявляється, невелика щоденна порція цього продукту, вагою від 10 до 30 грамів, нічого, крім користі, вашому організму не принесе. Адже в ньому міститься велика кількість вітамінів А, D та Е, які зміцнюють кістки.

Крім того, як показали дослідження вчених з Мюнхенського університету, свиняче сало також дуже корисне для серцево-судинної системи. Справа в тому, що воно містить арахідонову кислоту, яка входить до складу клітинних мембран. Вона також входить до складу ферментів, що регулюють роботу серцевого м'яза. Крім того, вона відповідає за правильний баланс холестерину в нашій крові.

Популярні зараз

Зеленський пояснив, чому мобілізація стосуватиметься насамперед молодих чоловіків

Kia показала електричну версію кросовера Sportage із запасом ходу 720 км

Стрижка піксі-боб – один із найкращих варіантів для тонкого волосся: фото модної зачіски

Кейт Міддлтон показала рідкісне фото молодшого сина у день його народження

До складу сала, крім арахідонової, входить ще одна жирна кислота – лінолева. Обидві ці кислоти незамінні для нормальної роботи мозку. На етапі внутрішньоутробного розвитку плоду вони беруть участь у формуванні і розвитку мозку у плода, а згодом захищають мозок протягом усього життя людини. Тобто сало корисне як дорослим людям, так і маленьким дітям.

Ці ж жирні кислоти беруть участь у холестериновому обміні та активно виводять із організму різні токсини. Завдяки цьому зміцнюється імунітет і покращується опірність організму різноманітним вірусам. Крім того жири, що містяться в салі, легко засвоюються печінкою і покращують обмінні процеси в організмі.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

І нарешті, відрадна звістка для тих, хто бореться із зайвою вагою. Саме сало може стати вашим союзником у цій боротьбі з кілограмами. Через те, що сало повільно розщеплюється в організмі, відчуття ситості навіть після однієї скибочки цього продукту зберігається надовго. Це притуплює апетит і сприяє схудненню.

Нагадаємо, раніше ми розповідали, як корисно їсти сало на сніданок. Замініть бутербродом із салом традиційний омлет або бутерброд із сиром, і ви вже скоро помітите позитивні зрушення у своєму самопочутті.