Кімнатні рослини принесуть здоров'я в дім при одній умові - зробіть, не пошкодуєте

Автор: Марченко Любов

Кімнатні рослини є невід'ємним атрибутом чи не кожного будинку. Навіть у найбільш занедбаному житлі можна зустріти на підвіконні декілька горщиків із кімнатними рослинами.

Кімнатні рослини принесуть здоров'я в дім при одній умові - зробіть, не пошкодуєте - today.ua

Однак не всі господарі приділяють їм належну увагу. А тим часом, рослини – такі самі живі істоти, як і ми. І тому доглянуті зелені друзі можуть стати нашими союзниками в боротьбі з багатьма захворюваннями. При цьому особливої уваги рослини вимагають при старому Місяці.

Після повного місяця, коли наше нічне світило йде на спад, дуже важливо привести до ладу свій розум і своє тіло. Саме в такі дні найкраще встигнути віддати борги і помиритися з тими, з ким ви посварені. Само собою зрозуміло, що потрібно за будь-яку ціну уникати нових конфліктів. Якщо вам вдасться усього цього досягти, то і фізичний стан організму також покращиться. Адже загальновідомо, що сварки, борги та інші негаразди не додають нам здоров'я.

При цьому саме домашні рослини можуть допомогти досягти гармонії в домі і на серці. Треба лише дати їм те, що потрібно їм. І ви незабаром з подивом виявите, що проблеми стали менш обтяжливими, борги потихеньку гасяться, а життєві сили, які ще вчора були на межі, сьогодні знову стали прибувати.

Популярні зараз

ПриватБанк видає долари, які потім складно обміняти

Подвоять штрафи за неявку до ТЦК: з'явились деталі покарання ухилянтів

У Зеленського зробили заяву про усунення перешкоди у передачі F-16 Україні

Одна з європейських країн збільшить розмір виплат українським біженцям

Виявляється, чималу роль у цьому зіграли наші зелені друзі. Адже вони не лише поглинають вуглекислий газ і виділяють кисень, як вчили нас у школі, а ще й здатні забирати з дому негативну енергію.

Кімнатні рослини принесуть здоров'я в дім при одній умові - зробіть, не пошкодуєте

Але звичайно їх треба до цього стимулювати. І найкраще це робити саме при старому Місяці. Само собою зрозуміло, що кімнатні рослини потрібно вчасно поливати. Якщо рослина стала хворіти або їй вже тісно у горщику, пересадіть її в інший.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Дуже добре кімнатні рослини відгукуються на обприскування водою або протирання великих листків. Займаючись рослиною, не забувайте з нею розмовляти, хвалити її за допомогу в створенні сприятливої атмосфери в домі. І ви побачите: відчувши вашу любов і вдячність, рослини піднесуться духом і стануть відповідати вам взаємністю. Ваші домочадці почнуть менше хворіти. Та навіть якщо хтось захворіє, йому буде простіше впоратися зі своєю недугою.

Нагадаємо, багато кімнатних рослин можуть не лише прикрасити наше життя, але й зміцнити здоров'я. Дізнайтеся, які рослини і від чого допомагають.