Який кросовер краще: з повним або переднім приводом

В Україні дуже багато шанувальників повнопривідних кросоверів. Не менше фанатів і у кросоверів з переднім приводом. Так який з них насправді краще: з повним приводом або переднім?

Який кросовер краще: з повним або переднім приводом - today.ua

Обсяг багажника

У повнопривідних і передньопривідних кросоверів обсяг багажника приблизно однаковий. Іноді у машин з повним приводом багажник трохи менше. Звичайно, у кросоверів, тим більш компактних, багажники менше, ніж у універсалів. Зате у них є дуже серйозна перевага – високий дорожній просвіт.

Автовиробники випускають семимісні кросовери, і вони за розміром багажника можуть посперечатися з універсалами. Якщо скласти третій і другий ряди сидінь.

Сюрпризи повного приводу

У повнопривідних кросоверів найчастіше задню вісь автоматично підключає багатодискова муфта. Від тривалої пробуксовки вона перегрівається. Це самий головний недолік такого 4х4.

Версії з диференціалами підвищеного тертя, що поліпшують позашляхові якості, зустрічаються рідко і коштують дорого. Такі кросовери купують не для того, щоб їздити на них по селах. Це статусні автомобілі.

Кроссовери 4х4 мають кращу керованість, ніж версії з переднім приводом. І з цієї точки зору вони добре підходять для поїздок по місту. До того ж взимку вони надійні на слизьких покриттях.

Витрата палива

Кросовери з переднім приводом витрачають менше палива, ніж повнопривідні версії. Різниця в споживанні палива ще більше, якщо у 4х4 під капотом встановлено потужний двигун.

Який кросовер краще: з повним або переднім приводом

Обслуговування

Кросовери з переднім приводом трохи менш вимогливі до обслуговування, ніж їх побратими з повним приводом. До того ж, вони рідше ламаються (за рахунок того, що просто менше елементів, які можуть зламатися).

Ціна

Для багатьох автолюбителів, які хочуть купити кросовер, вирішальним аргументом на користь версії з переднім приводом стає його ціна. Повнопривідні кросовери коштують помітно дорожче, ніж передньопривідні машини.

Наприклад, в Україні Kia Sportage 2020 модельного року з переднім приводом і з 1,6 л дизелем коштує 695 448 грн, а такий же кросовер, але з повним приводом – 725 698 грн.

Тому при покупці кросовера потрібно виходити з того, де він буде експлуатуватися. Якщо ви міський житель і рідко буваєте за містом, то в цьому випадку краще придивитися до версії з переднім приводом.

Із грудня в Україні зростуть пенсії: кому і як їх підвищать
В грудні в Україні мають зрости пенсії. Однак виплати піднімуть не всім пенсіонерам, а лише частині. Видання obozrevatel пише, що, зокрема, в останній...
Українці заробляють менше громадян В'єтнаму та Молдови: статистика МВФ
Середній дохід громадян України на рік становить 3 424 долара США. Це катастрофічно низький показник на душу населення. Про це йдеться в звіті Міжнаро...
В Україні найбільші мережі заправок дружно підвищили ціни на бензин: що відбувається на АЗС
Вчора, 21 жовтня, в Україні підскочили ціни на бензин і дизпаливо. Найбільші мережі автозаправок дружно підняли вартість на пальне, повідомляє “Бізнес...
В Україні дефіцит цукру, торговельні точки підняли ціни і продають не більше 5 кг в одні руки
Цукор в Україні стрімко подорожчав майже на третину, при цьому в багатьох торговельних мережах обмежили обсяги продажу. Більш того, експерти прогнозую...
Як правильно робити валютні заощадження: поради експерта про покупку і продаж доларів в Україні
Громадяни України, роблячи заощадження, найчастіше купують долари США. Ця валюта десятиліттями зберігала свою стабільність, ніж заслужила довіру людей...