Як безпечно зупинити машину з АКПП?

Автор: Максимов Віталій

Ніхто з автомобілістів не застрахований від того, що під час поїздки можуть відмовити гальма. Якщо машина оснащена механічною коробкою передач, то потрібно зменшити газ і поступово перемикатися на більш низькі передачі. А як бути в подібній ситуації, якщо автомобіль з «автоматом»?

Як безпечно зупинити машину з АКПП? - today.ua

У тому випадку, якщо перше натискання на педаль гальма не принесло необхідний результат, не потрібно втрачати холоднокровності. Спробуйте з силою кілька разів прокачати педаль гальма. Іноді це допомагає в екстреній ситуації.

Якщо автомобіль не зупиняється, то можна пригальмувати стоянковим гальмом. Тільки такий метод гальмування підходить, якщо ви рухаєтеся на швидкості не вище 40 км/год. В іншому випадку машину може сильно занести, що збільшує ризик ДТП.

Підпишіться на Today.ua, аби бути в курсі останніх новин:

Як безпечно зупинити машину з АКПП?
У деяких автоматичних коробок передач є режим ручного управління. Якщо його включити, то можна, поступово зменшуючи газ, перемикатися на більш низькі передачі.

Популярні зараз

Військовим в Україні доплатять по 30 000 гривень до зарплати: перелік нових отримувачів

Українцям будуть відключати електроенергію не лише через блекаути: в обленерго назвали причину

Робота для українців: названі країни, в яких найпростіше працевлаштуватися нашим громадянам

Ціни на гречку знову рушили з місця: яку нову вартість виставили супермаркети

Сучасні автомобілі з автоматичною коробкою передач часто мають вбудовану функцію «OverDrive». Вона допоможе зупинитися в екстреній ситуації. На швидкості 80 км/год виберете цей режим. Машина перейде на третю передачу. Коли швидкість знизиться до 60 км/год, перейдіть на другу передачу.