Гороскоп на 28 січня від Павла Глоби: Раки можуть бути кофліктні, а Леви будуть налаштовані на флірт

Гороскоп на вівторок, 28 січня 2020 року, обіцяє досить яскравий і насичений день для всіх знаків Зодіаку. У цей день на багатьох чекають зміни, а декого – незабутні та яскраві події.

Гороскоп на 28 січня від Павла Глоби: Раки можуть бути кофліктні, а Леви будуть налаштовані на флірт - today.ua

Гороскоп за знаками Зодіаку

Овен

Овни можуть звільнитися від того, що стримувало їхнє просування вперед і почати прискорений рух. Зірки обіцяють цьому знаку Зодіаку день, сприятливий для нових звершень і великих справ.

Телець

Тельці сьогодні будуть надзвичайно недовірливі і підозрілі. Багато в чому вони спробують угледіти нещирість і обман. Однак не поспішайте з висновками, просто у вас сьогодні дуже загострена недовірливість. Ви можете незаслужено образити людей.

Близнюки

Близнюкам потрібно присвятити цей день близьким людям і сім'ї. У вас вже накопичилося достатньо невиконаних зобов'язань перед вашими рідними. Треба нарешті взятися за справу, тому що ваше самоусунення від проблем сім'ї не сприяє взаєморозумінню.

Гороскоп на 28 січня від Павла Глоби: Раки можуть бути кофліктні, а Леви будуть налаштовані на флірт

Рак

Раки можуть бути надмірно конфліктні. Те, що в інші дні не викликає у вас ніякого негативу, або сприймається поблажливо, сьогодні вас може дратувати і навіть викликати гнів. Постарайтеся не вихлюпнути його через край, щоби не наламати дров.

Лев

Леви будуть налаштовані на флірт і спілкування з протилежною статтю. На жаль, ні під жодні інші заняття сьогодні ваш мозок не буде "заточений". Але якщо вже так вийшло, то постарайтеся звернути на себе увагу того (тієї), хто займає ваші думки вже давно.

Діва

Діви сьогодні будуть схильні до мрійливого настрою. При цьому вам буде однаково, як подивиться на це начальство, і що скажуть співробітники. Нічого не поробиш, такий сьогодні вам випав день. Постарайтеся направити свої мрії у конструктивне русло, щоби можна було їх реалізувати.

Гороскоп на 28 січня від Павла Глоби: Раки можуть бути кофліктні, а Леви будуть налаштовані на флірт

Терези

Терезам доведеться переживати через свою половинку. З чим це буде пов'язано, невідомо. Однак свою порцію душевних терзань ви сьогодні майже гарантовано отримаєте. Швидше за все, ваші переживання виявляться безпідставними, але загін нервових клітин вони знищать.

Скорпіон

Скорпіонам зірки підготували сприятливий день. Цьому знаку Зодіаку сьогодні все буде вдаватися. Цей день буде особливо гарний для нових починань у роботі та фінансовій сфері. Загалом, сміливо беріться за нові справи, доля до вас прихильна.

Стрілець

Стрільцям доведеться втілювати те, що вже було розпочато. В цей день вам ліпше не починати ніяких нових справ. Краще постарайтеся завершити або хоча б підтягти те, що вже було зроблено. Не забувайте також про своїх близьких. Присвятіть родині хоча б вечір цього дня.

Козеріг

Козерогам сьогодні доля воздасть по заслугах. Нарешті ви отримаєте винагороду за все, що робили досі. Ваша мудрість і допомога почнуть вам повертатися. Не обов'язково це буде матеріальна винагорода. Але ті, хто вас оточує, нарешті, помітять, скільки ви для них робите. Увечері можлива зустріч зі старим другом.

Водолій

Водолії відчують сильне бажання рухатися вперед. Вам обов'язково захочеться почати нову справу, яка зажадає від вас зусиль – або фізичних, або інтелектуальних. Прислухайтеся до своєї інтуїції. Вона вам підказує сьогодні вірні рішення. Ідіть вперед і нічого не бійтеся.

Риби

Рибам сьогодні випадає день, сповнений надій. Перед вами замаячать перспективи, про які раніше вам доводилося лише мріяти. Причому все це набуде реальних обрисів. Можливо, не все збудеться, однак сьогодні є реальний шанс, що ваші мрії можуть стати реальністю.

Із грудня в Україні зростуть пенсії: кому і як їх підвищать
В грудні в Україні мають зрости пенсії. Однак виплати піднімуть не всім пенсіонерам, а лише частині. Видання obozrevatel пише, що, зокрема, в останній...
Українці заробляють менше громадян В'єтнаму та Молдови: статистика МВФ
Середній дохід громадян України на рік становить 3 424 долара США. Це катастрофічно низький показник на душу населення. Про це йдеться в звіті Міжнаро...
В Україні найбільші мережі заправок дружно підвищили ціни на бензин: що відбувається на АЗС
Вчора, 21 жовтня, в Україні підскочили ціни на бензин і дизпаливо. Найбільші мережі автозаправок дружно підняли вартість на пальне, повідомляє “Бізнес...
В Україні дефіцит цукру, торговельні точки підняли ціни і продають не більше 5 кг в одні руки
Цукор в Україні стрімко подорожчав майже на третину, при цьому в багатьох торговельних мережах обмежили обсяги продажу. Більш того, експерти прогнозую...
Як правильно робити валютні заощадження: поради експерта про покупку і продаж доларів в Україні
Громадяни України, роблячи заощадження, найчастіше купують долари США. Ця валюта десятиліттями зберігала свою стабільність, ніж заслужила довіру людей...