Гороскоп на 26 березня від Павла Глоби: що приготував цей четвер усім знакам Зодіаку

Гороскоп на четвер, 26 березня 2020 року, обіцяє дуже емоційно забарвлений день. Всі знаки Зодіаку, в тій чи іншій мірі, будуть схильні до перепадів настрою: від великої надії до розпачу. Потрібно просто постаратися у цей день частіше вмикати розум.

Гороскоп на 26 березня від Павла Глоби: що приготував цей четвер усім знакам Зодіаку - today.ua

Гороскоп за знаками Зодіаку

Овен

У Овнів назріває бажання посваритися з близькою людиною. Досі ви чудово ладнали між собою, але з деяких пір ця особа стала вас дратувати. Постарайтеся деякий час уникати з нею спілкування, і все стане на місця.

Телець

Тельці надто повірили у свою удачу, і сьогодні доля нагадає вам, що вона не завжди буває прихильною. Готуйтеся відбити удар і надалі не сподівайтеся на те, що в житті усе буде безхмарним.

Близнюки

У Близнюків сьогодні будуть нерви напружені. У будь-яку хвилину ви будете готові вибухнути гнівом. Павло Глоба рекомендує вам рятуватися хорошою музикою, це найдієвіший метод.

Рак

Раки, вам сьогодні варто шукати опору в своїй сім'ї. Ніхто вас так не підтримає і так не зрозуміє, як близькі люди. Дайте їм можливість розділити ваші проблеми, побоювання і сумніви.

Гороскоп на 26 березня від Павла Глоби: що приготував цей четвер усім знакам Зодіаку

Лев

Леви, незважаючи на невизначеність і нервозність, що панують усюди, сьогодні будуть перебувати в стані душевного підйому. Це буде пов'язано з успіхами на любовному фронті. У вас також можуть виникнути хороші ідеї, пов'язані з роботою.

Діва

Діви будуть налаштовані умиротворено і благодушно. Цей ваш внутрішній спокій буде передаватися іншим людям, і люди мимоволі тягнутимуться до вас. Не дивуйтеся, що до вечора ви можете знайти нових друзів.

Терези

Терези сьогодні будуть налаштовані на спілкування з оточенням. Звичайно, в силу обставин, що склалися, це коло спілкування дуже звужене, але ж іще існують соцмережі. Тільки відразу відсікайте будь-які спроби спровокувати вас на сварку.

Скорпіон

Скорпіони сьогодні не зможуть реалізувати свою потребу у бурхливій діяльності, і це буде їх дратувати. Досада на те, що ви не можете реалізувати свої масштабні плани, може вилитися у вибух негативних емоцій.

Гороскоп на 26 березня від Павла Глоби: що приготував цей четвер усім знакам Зодіаку

Стрілець

У Стрільців може з'явитися бажання знехтувати заборонами і зробити щось всупереч тому, що дозволено. Іноді таке бажання цілком виправдано, і його не варто стриножувати. Але не цього разу.

Козеріг

У Козерогів сьогодні може статися подія, яка змусить їх переглянути деякі погляди на життя. Не намагайтеся заплющувати очі на те, що не хотіли би бачити. Вам все одно доведеться подивитися правді в очі.

Водолій

Водолії намагаються керувати своєю долею, і щось навіть стало виходити. І сьогодні – ваш день. Все задумане здійсниться, все, чого ви хотіли – складеться. Хтось може вважати це везінням, але ви-то знаєте, скільки доклали до цього сил.

Риби

Риби сьогодні досягнуть результату, якого прагнули доволі тривалий час. І цей результат може вас трохи розчарувати. Все - через те, що ви завищили планку очікувань.

ДЖЕРЕЛОslovofraza
Пенсії скоро стануть вище: в березні українців очікує наймасштабніше підвищення виплат
Вже через місяць, у березні, в Україні почнеться наймасштабніше за 2021 рік підвищення пенсій. Воно торкнеться 10 мільйонів українських пенсіонерів. ...
Шмигаль розповів, що буде з тарифами на тепло до кінця опалювального сезону
Прем'єр-міністр Денис Шмигаль розповів у своєму Facebook, що буде з тарифами на тепло і гарячу воду до кінця опалювального сезону. Кабміну вдалося ...
Шепелєв розповів, як утік від Жанни Фріске
Жанна Фріске та Дмитро Шепелєв почали зустрічатися в 2011 році, проте спочатку приховували свої відносини. Через 10 років відомий ведучий згадав про с...
“Київстар“ відключає своїм клієнтам важливу послугу: її більше не буде
Компанія “Київстар“ повідомила про відключення важливої послуги. Клієнти більше не зможуть користуватися нею. Йдеться про програму Star Guard Family, ...
В Україні зупинилося виробництво курятини: що відбувається на одному з найпотужніших виробників цього продукту
В Україні зупинилось виробництво курятини на одному з найпотужніших підприємств цього профілю. Зупинили виробництво “Гаврилівські курчата“. “Ми вже м...