Гороскоп на 24 березня від Павла Глоби: Терезам потрібно зайнятися здоров’ям, а Тельцям не піддаватися на спокусу

Гороскоп на 24 березня від Павла Глоби: Терезам потрібно зайнятися здоров'ям, а Тельцям не піддаватися на спокусу - today.ua

Гороскоп на вівторок, 24 березня 2020 року, обіцяє день, в якому надзвичайно важливо зважувати всі свої вчинки і слова. В цей день постарайтеся все ретельно обдумувати і не діяти зопалу.

Гороскоп за знаками Зодіаку

Овен

Овнам сьогодні випадає сприятливий день для складання плану на майбутнє. Якщо ви не готові обмірковувати свою стратегію на майбутнє, то хоча б продумайте тактику на найближчі дні.

Телець

Тельцям сьогодні випадає поборотися зі спокусою зробити якусь підступність. Не піддавайтеся на таку спокусу. Отриманий результат буде вас тішити недовго.

Близнюки

У Близнюків сьогодні виникне бажання зайнятися побутовими питаннями. Не відмовляйте собі в ньому. Коли ще з’явиться така можливість, а зараз можна вирішити багато накопичених проблем.

Рак

Раки, ваші стосунки з коханою людиною можуть перейти на новий рівень. Ви, нарешті, станете більше довіряти своєму партнерові, і це додасть вашим відносинам більше гармонії.

Лев

Леви, сьогодні вашим благородством хтось захоче скористатися в корисливих цілях. Тут уже нічого не поробите, таке іноді трапляється. Просто наступного разу постарайтеся бути менш відвертими з чужими людьми.

Діва

Діва, сьогодні зірки дають шанс вашому знаку Зодіаку вирішити свої особисті проблеми. Зосередьтеся на них, адже не завжди ж вам допомагати іншим, треба і собі колись.

Терези

Терезам варто вже сьогодні подумати про здоровий спосіб життя. Настав час подбати про своє здоров’я, адже вам знадобиться в житті ще чимало сил. Тому не варто думати про щось інше – краще займіться цим.

Скорпіон

Скорпіони сьогодні знайдуть гідний вихід із ситуації, яку ви давно вважаєте нерозв’язною. Сьогодні явно зірки на вашому боці. Можете діяти сміливіше.

Стрілець

Стрільці, сьогодні комусь дуже може знадобитися ваша мудра порада. Саме вам доведеться приймати рішення у важливому питанні, яке не стосується вас особисто. Однак на вашу мудрість дуже розраховують інші.

Козеріг

Козерогам випадає сьогодні непроста розмова на вельми делікатну тему. Ви давно її відкладали, однак сьогодні краще приступити до неї. Це дозволить вам закріпити свої позиції.

Водолій

Водоліям випадає монотонна одноманітна і не дуже приємна робота. Проте її треба виконати, тому що за останній час у вас накопичилося чимало невиконаних справ.

Риби

Риби, у вас може виникнути непорозуміння з вашими рідними. І можливо, мають рацію вони, а не ви. Можливо, саме з вашої вини останнім часом погіршилися відносини між вами.

Як спекти смачні паски: найбільш вдалий рецепт великодньої випічки на заварному тісті
Ніжні, повітряні і неймовірно ароматні паски виходять на заварному тісті. Від такої пасхальної випічки всі в захваті. При цьому спекти смачні паски на заварному тісті...
Надія Бабкіна досі в комі: залишається тільки сподіватися
Надія Бабкіна, як і раніше, перебуває в медикаментозній комі, в яку її вели кілька днів тому. Лікарі утримуються від будь-яких прогнозів, позаяк немає позитивної динаміки....
ПриватБанк не повертає українцям депозити: подробиці скандалу
ПриватБанк звинуватили у відмові клієнту повернути гроші з депозиту. Незважаючи на те, що термін закриття депозиту вже закінчився, банк без відома клієнта продовжив його дію....
“Щоб не з’їхати з глузду”: Комаровський розповів, чи варто гуляти з дітьми під час карантину
Карантин, введений в Україні попередньо до 24 квітня, кардинально змінив щоденний режим багатьох українців. І хоч деякі і продовжують ігнорувати правила карантину, більшість все ж...
Можна врятувати 22 тисячі пацієнтів: Україна отримає ефективні ліки від коронавірусу
Коронавірус продовжує активно поширюватись по світу і Україні, а тому питання його лікування стає все більш актуальним. І хоч вакцини проти коронавірусу поки що не...